خبرگزاری کار ایران

بازی سرنوشت ساز لیگ یک در یزد

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۷۹۵۶

تا ساعاتی دیگر یکی از سرنوشت‌سازترین مسابقات لیگ دسته اول در ورزشگاه شهید نصیری یزد برگزار می‌شود.حالا همه نگاه فوتبال ایران به یزد است.

به گزارش ایلنا، رقابت‌های هفته سی و دوم لیگ دسته اول از ساعاتی دیگر با برگزاری 9 مسابقه به صورت همزمان در شهرهای مختلف کشور آغاز می‌شود و در یکی از حساس‌ترین مسابقات این هفته و حتی فصل، تیم فوتبال چادرملو در ورزشگاه شهیدنصیری یزد به مصاف فجرشهید سپاسی شیراز می‌رود.

این دیدار از این جهت حائز اهمیت است که فجرشهیدسپاسی شیراز در فاصله 3 هفته مانده تا پایان مسابقات 67 امتیازی است و رتبه دوم را پس از خیبر 70 امتیازی در اختیار دارد و از سوی دیگر تیم چادرملو با 66 امتیاز رتبه سوم را در اختیار دارد.

فجر در هفته‌های گذشته نتایج درخشانی کسب کرده و امیدوار است این روند در یزد هم ادامه‌دار باشد.

با این اوصاف سعید اخباری و شاگردانش در این مسابقه خانگی مقابل طلایی پوشان شیرازی فقط برای کسب 3 امتیاز وارد زمین می‌شوند تا بتوانند با استفاده از امتیاز میزبانی مهدی رجب‌زاده و شاگردانش را شکست دهند و در فاصله دو هفته مانده به پایان مسابقات رتبه دوم را از این تیم پس بگیرند.

تیم فوتبال چادرملو پس از غفلتی که در میانه‌های نیم فصل دوم داشت و رتبه اول و سپس رتبه دوم را هم از دست داد در این بازی خانگی می‌تواند همه چیز را عوض کند.

در روزهایی که اوج حساسیت را در لیگ برتر شاهد بوده‌ایم و روز شنبه سرانجام پس از ماه‌ها تکلیف قهرمان لیگ برتر و سقوط کننده‌ها مشخص می‌شود، حالا همه نگاه‌ها به لیگ دسته اول خواهد بود که دو تیم صعود کننده به لیگ برتر تا چند روز دیگر مشخص می‌شوند و باید دید از رقابت فشرده خیبر، فجر و چادرملو درنهایت کدامشان از صعود بازخواهد ماند. در این بین اما نتیجه بازی چادرملو و فجر تعیین کننده خواهد بود.

 

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز