خبرگزاری کار ایران

دقیقی: فردا آخرین فرصت برای بقای نفت در لیگ برتر است

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۴۹۷۹

سعید دقیقی سرمربی شمس آذر معتقد است مقابل نفت کار سختی خواهند داشت زیرا آخرین فرصت برای بقای آن‌ها در لیگ است.

به گزارش ایلنا، سرمربی تیم فوتبال شمس آذر در نشست خبری پیش از بازی نفت آبادان اظهار کرد: درباره آزادسازی خرمشهر نیز باید بگویم، پستی در فضای مجازی خواندم که عراقی‌ها وقتی وارد خرمشهر می‌شوند روی دیوارهای شهر نوشتند، آمده‌ایم که بمانیم که شهید مرادی هم در آن مقطع خطاب به آنها نوشته بود، آمدیم نبودید. خدا را شکر می‌کنیم که با دلاوری و مردانگی مردم شریف خوزستان و تمام کسانی که برای پیروزی ایران تلاش می‌کنند، خرمشهر آزاد شد و ما اکنون با آرامش زندگی می‌کنیم.

وی افزود: یک بازی بسیار سخت مقابل صنعت نفت داریم زیرا اعتقاد دارم فردا آخرین فرصت نفت برای بقاست. بعد از حضور کمالوند در نفت تغییر را در این تیم می‌بینیم و کیفیت تاکتیکی این تیم نسبت به قبل بهتر شده است. بازیکنان ما چه در نیم فصل اول و چه در نیم فصل دوم که به دلیل شرایط مشکلات مالی برخی بازیکنانم را از دست دادیم، خود را ثابت کرده‌اند و تیم ما موفق بوده است. فردا دو بازیکن تاثیرگذارم را در اختیار ندارم.

او ادامه داد: ما به دنبال ارائه فوتبال با شرافت هستیم و تا روز آخر تمام تلاشمان را می‌کنیم تا فوتبال پاک و با کیفیتی ارائه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر گفت: سال گذشته وقتی تیممان در حال صعود بود، بازی با کیفیتی مقابل همه تیم‌ها انجام داد و امروز هم به دنبال تداوم این مهم هستیم و بازیکنانم هم خواسته‌اند که با تمام وجود خودشان را بیشتر به فوتبال ایران ثابت کنند و فردا هم به دنبال برد باشیم.

او خاطر نشان کرد: از زحمات آقای ویسی و بختیاری زاده برای صنعت نفت نیز تشکر می‌کنم زیرا اعتقاد دارم آقای ویسی در نیم فصل اول کار با کیفیتی ارائه داد. بعد از آمدن آقای کمالوند، لیگ برای نفت کمی با کیفیت‌تر دنبال شد زیرا خطر سقوط را کاملا حس کردند. ما هم به دنبال بازی با کیفیت و فوتبال با شرافت و نیز کسب حداکثر امتیاز هستیم.

 

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز