خبرگزاری کار ایران

جانشین ژاوی مشخص شد؛

سرمربی جدید بارسلونا از فوتبال زنان می‌آید

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۲۷۰۸

ژوناتان خیرالدز، سرمربی تیم زنان بارسلونا، به‌صورت موقت جانشین ژاوی هرناندز خواهد شد.

به گزارش ایلنا، تنش‌ها در بارسلونا ادامه دارد و همانطور که اکثر منابع اسپانیایی اعلام کرده‌اند، خوان لاپورتا تمایلی به ادامه کار با ژاوی هرناندز ندارد و تصمیم به اخراج او گرفته است.

تصمیمی که با توجه به توافق و پیمان وفاداری دو طرف که کمتر از یک ماه از آن گذشته است، بسیار بحث‌برانگیز خواهد بود. زیرا خود ژاوی اعلام کرده بود در پایان فصل از بلوگرانا جدا خواهد شد و سپس با اصرار مدیران تصمیم گرفت نظرش را تغییر دهد.

با توجه به اتفاقات روزهای گذشته و صحبت ژاوی مبنی بر توان کم بارسلونا از لحاظ مالی، لاپورتا از این مربی به‌شدت ناامید شده و معتقد است باید قبل از تابستان با او قطع همکاری کنند و به سراغ مربی جدیدی بروند.

در اخباری که از جانشینان احتمالی ژاوی صحبت کرده بودند، نام ژوناتان خیرالدز، سرمربی تیم زنان بارسا هم به چشم می‌خورد. با اینکه احتمال حضور او بر روی نیمکت تیم مردان کم است، اما یک احتمال وجود دارد.

بر اساس گفته ال‌چیرینگیتو، بارسا در نظر دارد، در صورت اخراج ژاوی، تا زمان انتخاب یک مربی دائمی، از خیرالدز به‌عنوان مربی موقت استفاده کند.

از توماس توخل، روبرتو دی‌زربی، هانسی فلیک و رافا مارکز هم به‌عنوان کاندیدهای جدی نیمکت بلوگرانا نام برده شده است. فلیک مدت‌هاست که بدون تیم است، مارکز هدایت تیم جوانان بارسا را برعهده دارد و توماس توخل با بایرن مونیخ قطع همکاری کرده است. روبرتو دی‌زربی هم با اعلام باشگاه برایتون، در پایان این فصل از تیم انگلیسی جدا خواهد شد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز