خبرگزاری کار ایران

معرفی برترین های انتخابی تیم ملی اسکیت هنری

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۲۳۷۸

پس از دو روز مسابقه در نهایت نفرات برتر مسابقات دستجات آزاد اسکیت هنری در بخش بانوان و آقایان معرفی شدند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، از روز گذشته (پنجشنبه) مسابقات دستجات آزاد اسکیت هنری و انتخابی تیم ملی در بخش بانوان و آقایان به میزبانی هایپر اسکیت تهران آغاز و در نهایت عصر امروز (جمعه) با معرفی نفرات برتر به اتمام رسید.

روز نخست مسابقات در بخش بانوان به اجرای برنامه کوتاه اختصاص داده شد که در رده سنی بزرگسالان پس از اجرای حرکات، بیتا مرادخانی دارنده مدال نقره قهرمانی آسیا با کسب بالاترین امتیاز توانست خوش بدرخشد و بر سکوی نخست تکیه بزند. ملیکا صادقیه و ملیکا سادات میر عبدالهی هم به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در رده سنی جوانان عنوان نفر برتر به صبا سادات طباطبایی تعلق پیدا کرد و پس از او نیز سارا حاجی پهلوان و پرنیا رهنما در رده‌های دوم و سوم جای گرفتند.

همچنین در ادامه مسابقات روز دوم که اختصاص به اجرای برنامه بلند داشت در رده سنی بزرگسالان باز هم این بیتا مرادخانی بود که اجازه خودنمایی به سایر اسکیت بازان را نداد و توانست با پیشی گرفتن از سایرین جایگاه نخست را با عملکردی عالی تصاحب کند. عناوین دوم و سومی نیز در اختیار ملیکا صادقی و ملیکا سادات میر عبدالهی قرار گرفت.

در همین بخش و رده سنی جوانان نیز، صبا سادات طباطبایی، پرنیا رهنما و سارا حاجی پهلوان به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش پسران نیز، در اجرای برنامه کوتاه محمود نیک پور توانست به مقام نخست دست پیدا کند، پس از او نیز هومن ذوقی و الیار اصغرزاده به عناوین دوم و سومی اکتفا کردند.

در اجرای برنامه بلند هم، به مانند اجرای کوتاه این محمود نیک پور که توانست مقام نخست را به دست بیاورد و پس از او هومن ذوقی و الیار اصغرزاده با قرار گرفتن در جایگاه دوم و سومی کار خود را به پایان رساندند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز