خبرگزاری کار ایران

صحبت‌های سرمربی تیم ملی والیبال پس از شکست مقابل برزیل

پائز: بازی‌های تدارکاتی فرصتی برای بهتر شدن و پیشرفت است

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۱۷۰۷

موتا پائز سرمربی تیم ملی والیبال معتقد است دیدارهای تدارکاتی فرصت خوبی برای آماده سازی تیم ملی است.

به گزارش ایلنا، تیم ملی والیبال ایران در اپلین دیدار تدارکاتی خود در اردوی آماده سازی لیگ ملت‌ها به مصاف برزیل رفت که با نتیجه ۴-۱ شکست خورد. موریس موتا پائز پس از این دیدار تدارکاتی اظهارداشت: برای اولین بار در یک مسابقه در کنار هم جمع شدیم و مقابل یک‌ تیم بزرگ‌ قرار گرفتیم که اصلا آسان نیست.

وی تصریح کرد: در این مسابقه تدارکاتی نکات خوبی را هم دیدیم. بایستی بیشتر شکل تیمی خود را به دست بیاوریم و‌ مثبت اندیش‌تر باشیم. بایستی از بروز برخی اشتباهات جلوگیری کنیم.

  سرمربی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: در ست اول به‌ پیروزی رسیدیم. در این ست برتری خوبی در سرویس داشتیم و‌این کلید پیروزی بود و ‌همچنین همه بازیکنان در بالاترین سطح خودشان بازی کردند. 

پائز با بیان این‌که در ست دوم برزیل فشار بیشتری به تیم ایران وارد کرد، گفت: بایستی انسجام خودمان را حفظ و‌ بیشتر می‌کردیم‌ اما این اتفاق نیفتاد. هرچند این بازی‌ها فرصتی برای بهتر شدن و پیشرفت کردن است.

دومین دیدار تدارکاتی تیم ملی امروز (پنج شنبه) ساعت ۱۷ به وقت ریودوژانیرو برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز