خبرگزاری کار ایران

فخرایی: فجرسپاسی د‌ورتموند فوتبال ایران است

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۹۲۴۷

فجرسپاسی بعد از سال‌ها در آستانه بازگشت دوباره به لیگ برتر قرار دارد و اکنون تمامی توجهات در شیراز معطوف به این اتفاق شده است.

به گزارش‌ خبرنگار ایلنا، باشگاه دوست‌داشتنی فجرسپاسی شیراز که روزگاری در سطح اول فوتبال ایران با غلامحسین پیروانی و یاوری ضمن کسب نتایج از حیث بازیکن سازی نیز موردتوجه بود، چند فصلی است که در تلاش برای بازگشت به لیگ برتر قرار دارد. آنها در این فصل نیز با حضور در جمع مدعیان، به دنبال یکی از دو سهمیه صعود با مهدی رجب زاده هستند. این تیم بازی آخر خود در دربی شیراز را با یک گل به سود خود خاتمه داد و باید دید در فاصله چند هفته مانده به پایان قادر خواهد بود جشن صعود بگیرد یا خیر. تیمی که این روزها مورد حمایت  و توجه تمامی استان قرار دارد.  اسماعیل فخرایی مدیرکل حراست  شرکت لعاب ایران که شرکتی شناخته شده در شیراز است یکی از افرادی است که از سالیان دور ورزش و به خصوص فوتبال را دنبال می‌کند.  او با اشاره به شرایط این تیم می‌گوید: فجر همیشه  تیمی موردتوجه در استان بوده است. شاید از حیث مالی به چیزی که استحقاق آن را داشته نرسیده اما از وجهه اجتماعی از محبوبیت بالایی بین مردم برخوردار است. تیمی که طی تمامی سال‌های حضورش در فوتبال توانسته بازیکنان بااستعدادی را به سطح اول فوتبال ایران معرفی کند که از جمله آنها می‌توان به مهدی رحمتی، علی انصاریان، مهرزاد معدنچی، هاشم بیگ‌زاده، داوود سیدعباسی، داریوش یزدانی،سیاوش اکبرپور، غلامرضا رضایی، ستار زارع و خیلی‌های دیگر. مسلما این تیم این پتانسیل را داراست بار دیگر در مسیر بازیکن استعدادی و پرورش استعداد تمام نگاه‌ها را به سمت خود جلب کند و اغراق نیست اگر از این باشگاه دوست‌داشتنی به عنوان «دورتموند فوتبال ایران» یاد کنیم.

فخرایی با ابراز امیدواری برای صعود فجرسپاسی به لیگ برتر گفت: موضوع مهم این است که هرچه زودتر تکلیف بازی با استقلال ملاثانی مشخص شود. فجر با رعایت تمامی اصول راهی اهواز شده بود و طبیعی است که تیم میزبان باید شرایط انجام بازی را فراهم می‌کرد و اکنون چیزی که انتظار می‌رود این است که تکلیف نتیجه این بازی هرچه زودتر مشخص شود. فجر شایستگی خود را طی فصل برای رسیدن به امتیاز صعود و بازگشت دوباره به لیگ نشان داده و امیدوارم در چند هفته پایانی نتایج به شکلی رقم بخورد که این اتفاق نهایی شود.

فخرایی در خصوص برنامه‌های شرکت لعاب ایران برای ورزش و حمایت از آن گفت: مسلما در هر بخش اقتصادی توجه به مسائل ورزشی و تفریحی مردم اولویت است. با این حال شرکت لعاب ایران توانسته بسته به بودجه و شرایط خود در بخش کارگری و مسابقات مربوط به آن حضوری فعال در چند رشته داشته باشد. مسلما اینکه بگوییم شرایط حضور در ورزش حرفه‌ای را دارا هستیم برای ما در مقطع کنونی وجود ندارد.  با این حال از اینکه نام تیم‌های شیرازی را در سطح اول ورزش ایران ببینیم به خودمان می‌بالیم و تلاش خواهیم کرد در کنار آنها حضور یافته و در آینده حامی بزرگی در مسیر پیشرفت و اعتلای ورزش استان باشیم.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز