خبرگزاری کار ایران

حاتمی: در چهار پنج دقیقه آخر تمرکز لازم را نداشتیم

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۷۲۰۲

سرمربی تیم بسکتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: متاسفانه در اواخر بازی تمرکز کافی را نداشتیم و نتیجه را واگذار کردیم.

به گزارش ایلنا، مهران حاتمی سرمربی تیم بسکتبال ذوب‌آهن اصفهان، پس از باخت شاگردانش در بازی سوم سری نیمه‌نهایی لیگ برتر ایران مقابل تیم طبیعت، اظهار کرد: به هر حال بازی بالا و پایین دارد و بسکتبال همین است، اما ما در چهار پنج دقیقه آخر تمرکز لازم را نداشتیم و طبیعت در همان لحظات بهتر کار کرد، به همین دلیل نتیجه را واگذار کردیم.

او ادامه داد: ضمن اینکه ما امروز درصد شوت پایینی را در این بازی به ثبت رساندیم و برخی توپ‌های زیر حلقه را هم که باید تبدیل به گل می‌کردیم وارد سبد نکردیم. با این حال من از بازیکنانم تشکر می‌کنم و از الان برای بازی بعد آماده می‌شویم.

حاتمی درباره عملکرد بازیکنان خارجی تیم ذوب‌آهن نیز گفت: بازیکنان خارجی ما در این فصل خیلی برای تیم زحمت کشیده‌اند اما در این بازی خودشان نبودند که طبیعی است. می‌شود به آن‌ها حق داد چون هر کسی یک روز نمی‌تواند خودش باشد. از الان به بازی بعد فکر می‌کنیم و امروز همه با هم باختیم.

وی درباره اعتراض تیم ذوب‌آهن به داوری‌های این سری در دو بازی قبل نیز اظهار کرد: ما در حقیقت به داوری اعتراض نکردیم، ما به فول‌هایی اعتراض کردیم که ممکن بود به بازیکنان آسیب بزند. اگر خدایی نکرده یک بازیکن مصدوم شود ۶ ماه تا یک سال بسکتبال را از دست می‌دهد. ما می‌خواستیم بگوییم سلامتی در راس است و در غیر این صورت،‌ ما همیشه از داوران خودمان قدر دانی کرده‌ایم.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز