خبرگزاری کار ایران

برپایی نشست فوق العاده انجمن کیک بوکسینگ واکو ایران

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۶۵۸۰

نشست فوق العاده انجمن کیک بوکسینگ واکو ایران با حضور مسئولان، نمایندگان، نواب رییس بانوان و دبیران کمیته های استانی و اعضای تیم ملی کیک بوکسینگ کشور برگزار شد.

به گزارش ایلنا، این نشست روز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه با هماهنگی کمیته ملی المپیک و میزبانی آکادمی ملی المپیک با حضور ناصر نصیری رییس انجمن کیک بوکسینگ واکو ایران، علیرضا صالح پور و رسول نصیری خوبدهی نواب رئیس ، محمدرضا احمدی، مهدی زارع، سینا زاهدی و احمد انجدانی اعضا هیات رییسه تشکیل گردید.

گفتنی است جواد نصیری رییس انجمن موی تای و حمیدرضا حصارکی رییس و مدیرعامل ساواته کشور به عنوان ناظر در این نشست حضور داشتند.

در ابتدای نشست پس از پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و خوش آمدگویی توسط رییس انجمن، ترکیب آرا اعلام و سپس تقویم ورزشی سال ۱۴۰۳ براساس رویدادهای برون مرزی این ورزش مورد بررسی قرار گرفت.

برهمین اساس، مقرر گردید تیم های مختلف انجمن از جمله تیم ملی کیک بوکسینگ ایران در ۴ رخداد زیر شرکت کنند:

جام جهانی واکو ۲۰۲۴ (آزاد استانبول) که ورزشکاران استانها به صورت آزاد در قالب تیم منتخب در آن شرکت خواهند کرد‌.

اعزام تیم ملی کیک بوکسینگ ابران به پیکارهای جهانی جوانان و نوجوانان مجارستان

حضور تیم ملی کیک بوکسینگ ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا که به میزبانی یکی از کشورهای کامبوج یا ویتنام برگزار خواهد شد.

و سرانجام حضور ملی پوشان این ورزش در مسابقات کیک بوکسینگ بازی های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی که آذر ماه سال جاری در کشور تایلند برگزار می‌ شود.

گفتنی است معرفی پروژه استعدادیابی و لیگ کشوری، گزارش مالی، رای اعتماد رییس و اعضاء هیات رییسه انجمن کیک بوکسینگ واکو ایران، تایید کمیته های متفرقه و اهدا احکام به نمایندگان جدید، از بخشهای دیگر نشست مذکور بود.

ضمن اینکه احکام انتصاب اعضای انجمن کیک‌بوکسینگ واکو در کمیته های مختلف کنفدراسیون کیک بوکسینگ آسیا که اخیرا توسط هیات رییسه کنفدراسیون کیک بوکسینگ این قاره منصوب شدند، در مراسمی به آنان اهداء شد.

شایان توجه است در حاشیه این نشست، نمایندگان به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود در جهت رشد بیش از پیش انجمن کیک بوکسینگ واکو در ابعاد مختلف پرداختند.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز