خبرگزاری کار ایران

نویدکیا: نبردن در خانه برای ما اذیت‌کننده است / فشار زیادی به تیم ما آمد

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۵۹۶۰

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: از تلاش بازیکنانم در بازی مقابل گل‌گهر تشکر می‌کنم، اما اینکه در چند بازی گذشته نتوانستیم در خانه به پیروزی برسیم، اذیت‌کننده است.

به گزارش ایلنا، محرم نویدکیا در نشست خبری بعد از بازی مس رفسنجان مقابل گل‌گهر سیرجان در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر، اظهار داشت: به نظر من بازی سنگین و خوبی بود و فشار زیادی به تیم ما آمد. تا قبل از اینکه گل بخوریم بازی خوبی انجام دادیم و سه چهار موقعیت خوب داشتیم، ولی برخلاف جریان بازی گل خوردیم و تمرکزمان یک مقدار به هم ریخت. بعد از آن، بازی تا حدودی متعادل شد و در نیمه دوم هم خوب شروع کردیم و به گل رسیدیم.

وی ادامه داد: از دقیقه 70 به بعد بازیکنان ما خسته بودند و در 20 دقیقه پایانی گل‌گهر یک مقدار بهتر از ما بازی کرد، ولی با تمام شرایط و به دلیل اینکه ما در بازی جام حذفی با پیکان هم 120 دقیقه تلاش کرده بودیم، از بازیکنانم تشکر می‌کنم که توانستند نتیجه را برگرداند، با این حال متأسفانه نتوانستیم به پیروزی برسیم و این موضوع برای ما اذیت‌کننده است، چون خیلی از بازی‌های خانگی را از دست دادیم. باید سعی کنیم با کیفیت بهتر در خانه امتیازات خوبی بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال مس در پاسخ به این سؤال که «دلیل از دست رفتن موقعیت‌های زیاد گل از سوی بازیکنانش چیست؟»، خاطرنشان کرد: مشکلی نیست، وقتی تیمی موقعیت خلق می‌کند یعنی سعی می‌کند کارش را خوب انجام دهد. در زدن ضربات آخر، یک مقدار مربوط به خلاقیت بازیکنان است. بازیکنان ما واقعاً تلاش‌شان را می‌کنند، یک مقدار هم شاید مربوط به بازی قبل‌مان با پیکان باشد که خسته بودند.

نویدکیا راجع به اینکه غیبت منتظر محمد تأثیری روی عملکرد تیمش مقابل گل‌گهر داشت یا خیر، تصریح کرد: منتظر محمد بازیکن خیلی باکیفیتی است، ولی چون کاپیتان تیم امید کشورش بود و البته ما هم می‌توانستیم اجازه ندهیم که برود، اما دور از انصاف بود که اجازه ندهیم برود و اجازه دادیم که به تیم کشورش کمک کند. بودنش مسلماً دست ما را بازتر می‌کرد تا شرایط بهتری برای تیم داشته باشیم. الان بازیکن عراقی ما احتمال اینکه به المپیک برود، وجود دارد و این می‌تواند اعتباری هم برای تیم مس رفسنجان داشته باشد.

وی درباره تأثیر آب و هوا روی کیفیت و عملکرد تیمش گفت: موضوع آب و هوا بهانه است که بگویم چون باران آمد نبردیم، اینطور نیست. کیفیت زمین خوب است، ولی باران نمی‌تواند بهانه‌ای برای ما داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال مس در واکنش به تمجید یکی از خبرنگاران نسبت به عملکرد مس با هدایت او، اظهار کرد: من توقعم از خودم و بازیکنانم بیشتر است و خیلی کار خاصی نکردیم، فقط سعی کردیم یک مقدار شرایط تیم را بهتر کنیم. امیدوارم در نهایت وقتی لیگ تمام می‌شود آن موقع ببینیم کسی که بالای سر تیم بوده توانسته است به تیم کمک کند یا نه.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز