خبرگزاری کار ایران

نشت هیات رئیسه فدراسیون اسکیت برگزار شد

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۵۴۵۲

نخستین جلسه هیأت رییسه فدراسیون صبح امروز (سه‌شنبه) به ریاست هنرجو و با حضور تمامی اعضا برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، نخستین جلسه هیأت رییسه فدراسیون در سال 1403 صبح امروز (سه‌شنبه) به ریاست مجید هنرجو رییس فدراسیون و با حضور تمامی اعضا در سالن جلسات فدراسیون برگزار شد.

علیرضا نصیری و مریم وفاخواه نواب رییس فدراسیون به همراه حمیدرضا بخارایی دبیر کل فدراسیون، شهرام نظری، رسول نوروزی، امیررضا آشورماهانی، محمدرضا فضلی، محمد محسن هنرجو، سارا فرشتیان به همراه مرتضی جوان و حسن خسروی از دیگر اعضای حاضر در این جلسه بودند.

در ابتدای این جلسه مجید هنرجو ضمن خوشامدگویی و خیر مقدم به تمامی اعضا صحبت‌های خود را با موفقیت اسکیت‌بازان در سال گذشته آغاز و عنوان کرد: سال گذشته بچه‌های ما در تمامی رویدادها اعم از قهرمانی آسیا، بازی‌های آسیایی و همچنین قهرمانی جهان اعزام شدند خوب کار کردند هر چند در هانگژو برخی از نفرات ما با بدشانسی مواجه شدند و نشد که زحمات تلاش‌های آنها منجر به کسب مدال شود.

وی افزود: حاصل تمام این اعزام‌ها منجر به کسب 41 مدال شد و بدون شک نباید از زحمات روسای هیات‌های استانی و سایر ارکانی که در این موفقیت‌ها نقش ویژه‌ای ایجاد کردند به سادگی گذر کرد.

رییس فدراسیون اسکیت با اشاره به تقویم فشرده در سال جاری گفت: در تقویم سال جاری خودمان رویدادهای بین‌المللی آسیایی و جهانی را گنجانده‌ایم مانند ورلدگیمز (المپیک اسکیت)، بازی‌های داخل سالن آسیا و بازی‌های بین‌المللی نوروز که از اهمیت بسزایی برای ما برخوردار هستند. در راستای رقابت‌های بین‌المللی نوروز رایزنی‌های فشرده‌ای را با مقامات بیش از چهل کشور انجام داده‌ایم تا بتوانیم پذیرای آنها در این رویداد باشیم.

هنرجو به بحث زیر ساخت‌های استانی اشاره و تصریح کرد: خوشبختانه در بحث زیر ساخت‌ها هیأت‌های استانی در جهت احداث پیست فعالیت دارند و باید با حمایت یک اقدامی روسای هیات استانی این مهم رقم بخورد تا در تاریخ اسکیت ماندگار شود.

وی در خصوص خوابگاه آکادمی ملی اسکیت آزادی،گفت: بحث مرمت و بهسازی خوابگاه را در دستور کار قرار داده‌ایم تا آن را به مرحله اجرا و علمیاتی برسانیم. مطمئنم اگر این کار انجام شود ملی‌پوشان از لحاظ بحث اسکان دچار هیچ مشکلی نخواهند شد.

همچنین در جریان این جلسه آیین‌نامه‌های مربوط به رشته اسکیت مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز