خبرگزاری کار ایران

5 مدال پاراتیراندازی برای کاروان ایران/ جوانمردی طلا گرفت و رکورد زد

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۴۶۲۰

ایران در آخرین روز رقابت‌های جام جهانی پاراتیراندازی در کره جنوبی موفق به کسب پنج مدال طلا، نقره و برنز شد.

به گزارش ایلنا، در روز پایانی رقابت‌ها در ماده تپانچه ۵۰ متر خفیف P4، ساره جوانمردی در مرحله مقدماتی با کسب ۵۵۶ امتیاز رکورد جهان را شکست و راهی مرحله فینال شد. همچنین نسرین شاهی با ۵۳۱ امتیاز در مرحله مقدماتی در جایگاه ششم ایستاد و راهی مرحله فینال شد. محمدرضا میرشفیعی دیگر نماینده کشورمان در این ماده با کسب ۵۲۷ امتیاز با اختلاف یک نمره در جایگاه نهم ایستاد و از صعود به مرحله فینال بازماند.

در مرحله فینال ساره جوانمردی در جایگاه ششم و نسرین شاهی در جایگاه هشتم قرار گرفت. در بخش تیمی این ماده، تیم ایران موفق به کسب مدال طلا شد.

پیش از این نیز رقیه شجاعی در ماده تفنگ بادی ایستاده در جایگاه هشتم قرار گرفت و تیم تپانچه بادی میکس ایران متشکل از محمدرضا میرشفیعی و نسرین شاهی به مدال نقره رسیدند. همچنین محمدرضا میرشفیعی در ماده تپانچه بادی مردان موفق به کسب مدال نقره شد. نسرین شاهی و ساره جوانمردی در ماده تپانچه بادی بانوان به مدال طلا و برنز دست پیدا کردند.

رقیه شجاعی نیز در ماده تفنگ سه وضعیت در رده نهم ایستاد.

این مسابقات با حضور ۱۲۵ ورزشکار ( ۷۱ مرد و ۵۴ زن) از ۲۷ کشور جهان در کره جنوبی برگزار شد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز