خبرگزاری کار ایران

پایان مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت با شناخت نفرات برتر

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۱۰۳۸

مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت در بخش بانوان با شناخت نفرات برتر به اتمام رسید.

به گزارش گروه ورزشی ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، در ادامه روز دوم و پایانی مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت به میزبانی شهر اراک در پیست ۲۲بهمن استادیوم ورزشی امام خمینی(ره) و پیست ۲۰۰ متر، اسکیت بازان در بخش بانوان و در مواد ۲۰۰، ۵۰۰ و ۱۰۰۰ متر در رده سنی جوانان و بزرگسالان به رقابت پرداختند.

پس از انجام مرحله مقدماتی، یک چهارم نهایی و همچنین نیمه‌نهایی چهره فینالیست‌های این ۳ ماده مشخص تا ورزشکاران برای مشخص شدن نفرات برتر به مصاف هم بروند.

در ماده ۲۰۰ متر و در رده سنی جوانان فاطمه سادات ابراهیمی، ویانا عظیمی و ملیسا مجیدی اباجلو خوش درخشیدند و ۳ نفر برتر این رقابت را تشکیل دادند.

در رده سنی بزرگسالان نیز محیا دستپاک، نگین شیخی و ملیکا منوچهری راد اجازه خودنمایی به سایر اسکیت بازان را ندادند و به ترتیب در جایگاه‌های اول تا سوم جای گرفتند.

در ماده ۵۰۰ متر رده سنی جوانان و پس از پشت سر گذاشتن مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و فینال در نهایت آتنا وطن‌خواه به عنوان نفر نخست از خط پایان عبور کرد و پس از او به ترتیب ویانا عظیمی و اسما سهرابی دهنوی رده دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در رده سنی بزرگسالان هم نگین شیخی، فاطمه طلایی و نازنین ادبی توانستند عملکرد خوبی داشته باشند و به عنوان نفرات اول تا سوم از خط پایان عبور کنند.

در نهایت ماده ۱۰۰۰ متر آخرین ماده ای بود که اسکیت بازان برای مشخص شدن نفرات برتر پشت خط ایستادند و پس از انجام یک رقابت نفس‌گیر و دشوار نازنین رضیئی با ثبت زمان ۱.۳۹.۱۰ و اختلاف هشت صدم ثانیه نسبت به اسما شریف یلمه به عنوان برترین ورزشکار از خط پایان عبور کرد و پس از این دو نفر ملیسکا ذاکری مهربانی رده سومی را تصاحب کرد.

در رده سنی بزرگسالان نیز نهال مقدم رحمانی، سیده مهشید کیائی و سارا جدیداسلام به ترتیب جایگاه اول تا سومی را به دست آورند.

گفتنی است روز گذشته (پنجشنبه) نیز مسابقات در بخش پسران برگزار شده بود.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز