خبرگزاری کار ایران

عبداللهی: توقع ما از تیم‌مان این بود که بازی را ببریم

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۴۹۶۸

حمید عبداللهی، مربی هوادار در نشست خبری خود به برنامه‌ریزی سازمان لیگ اعتراض کرد.

 

​به گزارش ایلنا حمید عبداللهی، مربی هوادار در نشست خبری پس از بازی با آلومینیوم حاضر شد و گفت: ما بلافاصله بعد از این بازی باید به اهواز برویم. از دوستان سازمان لیگ گله دارم که عدالت را رعایت نکردند. دو بازی عقب افتاده است و بازی بعدی که برگزار می‌شود ۲۰ام است ولی بازی ما ۱۹ام است و ما وقتی برای ریکاوری نداریم. فکر می‌کنم که سازمان لیگ می‌توانست عدالت را برقرار کند تا ما هم یک روز دیگر برای بازی اهواز برویم.

او راجع به بازی گفت: می‌دانستیم که تیم اراک یک تیم بسیار خوب و منسجم با مربی و کادر فنی خوب است. در تمام جلساتی که بعد از بازی استقلال داشتیم، که آنجا هم مستحق پیروزی بودیم، دنبال این بودیم که بازی اراک را ببریم و برای ۳ امتیاز آمده بودیم.

مربی هوادار افزود: در نیمه اول موفق بودیم، فرصت‌های گل ایجاد کردیم و به گل رسیدیم اما دقیقه ۴۶ چیزهایی که در ذهن ما و تیم ما بود برهم ریخت و شاید اگر بازی یک هیچ در نیمه اول تمام می‌شد شرایط فرق می‌کرد اما از نظر من یک بازی جاندار بود و هر دو تیم زحمت کشیده بودند. توقع ما از تیم‌مان این بود که بازی را ببریم چون برای همین آمده بودیم اما خب خللی به عقیده ما به بازیکنان‌مان وارد نمی‌شود چون که با تمام وجود بازی کردند.


 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز