خبرگزاری کار ایران

آلومینیوم اراک - هوادار تهران؛ فرار از برف

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۴۷۶۲

طبق برنامه قرار بود آلومینیوم اراک و هوادار 9 اسفند ماه سال 1402 و در هفته هجدهم لیگ به مصاف هم بروند اما بارش برف امکان برگزاری این مسابقه را نداد.

به گزارش ایلنا، لیگ برتر فوتبال بعد از مدتی وقفه به دلیل برگزاری مسابقات ملی؛ امروز (چهارشنبه 15 فروردین) با 2 بازی معوقه برگزار می‌شود تا بار دیگر تنور فوتبال داخلی داغ شود.

آلومینیوم اراک که هنوز با مشکل پنجره بسته نقل و انتقالاتی مواجه است با 20 مسابقه و 28 امتیاز در رده هفتم جدول جای دارد. مجتبی حسینی تیمی متشکل از جوان‌ها ساخته که مهدی لیموچی در آخرین اردوی تیم ملی به جمع شاگردان قلعه‌نویی دعوت شد. آلومینیوم 3 شکست و 2 پیروزی در 5 مسابقه قبلی خود تجربه کرده و آخرین دیدار خود در  سال 1402 را با پیروزی یک بر صفر مقابل نساجی پشت سر گذاشت.

هوادار که با مسعود شجاعی تیم با انگیزه‌تری نسبت به گذشته نشان می‌دهد، با دارایی 19 امتیاز  و تفاضل گل منفی 8 در رده سیزدهم لیگ برتر قرار دارد. این تیم برای آنکه از منطقه خطر دور بماند نیازمند کسب امتیاز است. رکورد 2 تساوی، 2 شکست و یک پیروزی در 5 دیداری قبلی بنفش‌پوشان به ثبت رسیده و نماینده تهران در لیگ برتر 8 گل در 5 دیدار قبلی خود دریافت است. شاگردان مسعود شجاعی در 3 مسابقه قبلی خود نتوانستند برنده باشند و 2 دیدار پایانی سال 1402 را با شکست مقابل تراکتور و استقلال پشت سر گذاشتند.

آرشا شکوری ذخیره‌ علیرضا حقیقی در حالی به تیم ملی دعوت شد که شاهد 28 گل دریافتی توسط رقیبش در هوادار بود. برخی گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که شاید شجاعی در این دیدار به شکوری میدان بدهد.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز