خبرگزاری کار ایران

اوزونیدیس: بیش‌تر بازی هایی که باخته ایم، اشتباه خودمان بوده است

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۰۷۹۵

اوزونیدیس سرمربی اعتقاد دارد در بازی امروز مقابل سپاهان عملکرد بهتری نسبت به رقیب داشتند.

به گزارش  ایلنا، اوزونیدیس در کنفرانس خبری پس از بازی با سپاهان گفت: به رقیب بابت پیروزی تبریک می‌گویم. ولی واقعیت این است که من مطمئن نیستم واقعا شایسته پیروزی بودند یا خیر. در طول بازی هیچ جایی، هیچ دقیقه‌ای حس نکردم که آنها بهتر از ما بودند. ما با یک اشتباه ساده و یک گل ساده که خوردیم بازی را شروع کردیم.

در چنین بازی‌هایی باشگاهی مانند سپاهان که بازیکنان باکیفیتی در خط حمله دارد با دو یا سه شانس گلزنی می‌توانند به گل برسند اما بعد از آن و در طول نیمه دوم ما خوب بازی را شروع کردیم و بازی خودمان را انجام دادیم و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم.

وی ادامه داد: وقتی پنج یا شش موقعیت دارید باید حداقل یکی از آنها را گل کنید. در مورد گل دوم نمی‌خواهم صحبت کنم چون آخر بازی بود و ما برای حمله ریسک کرده بودیم.

سرمربی گل گهر درباره شکست‌های اخیر این تیم گفت: در چهار بازی‌ای که واگذار کردیم ندیده‌ام که حریف از ما بهتر باشد. بیشتر بازی‌هایی که باخته‌ایم به دلیل اشتباه خود ما بوده است. باید کمی باورمان بیشتر باشد. اینکه اینجا می‌آییم موقعیت‌های زیادی می‌سازیم ولی نمی‌توانیم استفاده کنیم تفاوت‌ها را رقم می‌زند.

او در آخر درباره جنبه‌های منفی و کمبودهای تیمش ادامه داد:«درست است که نیمه اول خوب نبودیم چون با یک گل بد شروع کردیم اما نیمه دوم موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم. این نشان می‌دهد که ما اشتباهات و کمبودهایی داخل تیم‌مان داریم. کمبود ما این است که وقتی شما عملکردت از حریف بهتر است و بازی را می‌بازی یعنی ایراداتی داری. ما با تیمی بازی کردیم که بازیکنان باکیفیتی داشت ولی ما تو کار تیمی بهتر بودیم.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز