خبرگزاری کار ایران

کشتی آزاد جام قهرمانان - ترکیه؛

فینالیست شدن ۵ کشتی‌گیر ایران

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۰۳۶۹

در رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام قهرمانان ترکیه پنج کشتی‌گیر ایران به فینال راه یافتند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی؛ رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام قهرمانان ترکیه از امروز (شنبه)  و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست برگزار شد و 5 نماینده کشورمان راهی دیدار نهایی شدند.

نتایج نمایندگان کشورمان در مرحله مقدماتی به شرح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم، علی مومنی پس از کسب دو پیروزی مقابل رقبای خود راهی فینال شد. علی یحیی‌پور دیگر نماینده کشورمان در این وزن نیز پس از پیروزی در دو مسابقه به نیمه‌نهایی رسید. وی در این مرحله مغلوب کشتی‌گیری از قرقیزستان شد و راهی رده بندی شد.

در وزن 70 کیلوگرم، علی کرم‌پور پس از پیروزی در سه مسابقه راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با پیروزی مقابل حریف خود راهی فینال شد. در وزن 79 کیلوگرم، مجید باقری پس از پیروزی در دو مسابقه در مرحله نیمه‌نهایی در مقابل مسعود آسترکی دیگر نماینده کشورمان در این وزن به پیروزی رسید و فینالیست شد. در وزن 97 کیلوگرم، آرین سجادی پس از پیروزی در مقابل حریفش راهی نیمه نهایی شد. وی با مغلوب کردن حریف خود راهی فینال شد. ابوالفضل بابالو دیگر نماینده کشورمان نیز که در آنسوی جدول قرار دارد با یک پیروزی به نیمه نهایی رسید. وی در این مرحله از سد کشتی‌گیری از ترکیه گذشت و فینالیست شد.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز