خبرگزاری کار ایران

خمس: خبرنگاران عزیز اگر سوالی نباشد دیگر به کنفرانس نخواهم آمد!

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۹۵۱۹

سرمربی تیم فوتبال تراکتور درباره پیروزی تیمش برابر هوادار گفت: یکی از بهترین بازی‌هایی بود که از زمانی که من در تراکتور هستم ارائه دادیم.

به گزارش ایلنا، پاکو خمس، سرمربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری بعد از بازی با هوادار که با پیروزی۴ بر ۲ تیمش خاتمه یافت اظهار کرد: به نظرم بازی کاملی ارائه دادیم. به ویژه از لحاظ پرس خیلی خوب کار کردیم. از لحاظ پرس تیم حریف یکی از بهترین بازی‌هایی بود که از زمانی که من در تراکتور هستم ارائه دادیم. دقایق پایانی بازی مورد پسندم نبود، نه صرفا به خاطر دریافت دو گل بلکه به خاطر اینکه پرس لازم را انجام ندادیم.

خمس در پاسخ به این پرسش که دلیل دریافت دو گل در دقایق انتهایی بازی چه بود؟ گفت: دلیل دریافت گل‌هایمان این بود که مالکیت توپ را به میزان لازم نداشتیم.

در ادامه خبرنگاران سوال دیگری نپرسیدند و خمس گفت: خبرنگاران عزیز اگر سوالی نباشد دیگر به کنفرانس نخواهم آمد. خبرنگاری گفت: این بی احترامی به خبرنگاران است.

سرمربی تراکتور پاسخ داد: من به هیچ‌کس بی احترامی نمی‌کنم. اگر سوالی نباشد چرا به نشست بیایم؟ شما به عرض بنده دقت نکردید؛ من نمی‌گویم حتما سوال بپرسید. من به کنفرانس‌های خبری نخواهم آمد و هیچ مشکلی پیش نمی‌آید. موفق باشید.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز