خبرگزاری کار ایران

مورایس: امیدوارم خیلی سریع به حالت قبل برگردیم/ مطمئنا من مقصر هستم

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۷۳۳۸

ژوزه مورایس در نشست خبری پس از بازی با پیکان حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش ایلنا، ژوزه مورایس سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پس از دیدار با پیکان: امروز، روز ساده‌ای نیست، بازی در مسیر خوبی شروع شدو شرایط متفاوتی مهیا شد تا نتوانیم نتیجه لازم را به دست بیاوریم.

 در نیمه اول طور دیگری مدیریت می‌کردیم، به اندازه کافی موقعیت داشتیم که برنده باشیم اما نیمه اول با نتیجه ۲ بر یک به سود حریف به پایان رسید؛ اشتباهاتی که ما داریم انجام می‌دهیم، طبیعی نیست و امیدوارم خیلی سریع به حالت قبل برگردیم.

 شرایط بازی با یک کارت قرمز عوض شد، قبل از اخراج صحنه‌هایی بود که برای ما مشکوک بود؛ باید سریع ریکاوری کنیم زیرا ۴ روز آینده با فولاد بازی داریم، بازیکنان باید برای بازی بعدی آماده شوند و باید بیشتر مثبت فکر کنیم.

 در مورد این‌که سپاهان چه زمانی از این وضعیت خارج می‌شود: تا روزی که ببریم این شرایط ادامه خواهد داشت، تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بازیکنان را خوب ریکاوری کنیم و آماده بازی بعدی شویم.

 در مورد دفاع سپاهان: دفاع کردن بحث یک بازیکن نیست، سیاوش بازی خوبی انجام داد و دانشگر عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت، در مورد کدام مدافع صحبت می‌کنید؟ حتی دابو می‌تواند در دفاع مرکزی بازی کند اما اخراج شد.

 در پاسخ به این‌که خودتان را مقصر می‌دانید: مطمئنا من مقصر هستم.

 در مورد وضعیت عیسی عباس: به نظر می‌آید بیشتر در مورد یک بازیکن صحبت می‌کنید، در حالی که من کار تیمی می‌بینم، عیسی عباس به این‌جا آمده و بازیکن خوبی است اما هنوز زمان لازم را نداشته است، فشارهایی روی بازیکن هست که اجازه نمی‌دهد، بازیکن عملکرد نشان دهد! بیشتر از ۱۰ یا ۱۵ دقیقه بیشتر بازی نکرد زیرا هنوز کامل آماده نیست. واقعا دلیل این‌که در مورد عیسی عباس صحبت می‌کنید را متوجه نیستم، آیا به دلیل این بازیکن باختیم یا به خاطر این است که نمی‌بریم، عیسی عباس می‌تواند در آینده به تیم کمک کند و امیدوارم با اسم این بازیکن، از بازیکن دیگری دفاع نکنید.

 در مورد استعفای نیکفر: صحبت در مورد برخی چیزها در حیطه من نیست، در حیطه من نیست حتی در مورد داوری صحبت کنم.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز