خبرگزاری کار ایران

واکنش مدیر رسانه آلومینیوم به اظهارات مدیرعامل سرخ‌ها؛

آقای درویش! بازی رفت با پرسپولیس در گینس ثبت شد

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۳۰۲۰

مدیر رسانه آلومینیوم نسبت به اظهارات مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره دیدار دو تیم واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رضا درویش شب گذشته در گفت‌وگویی تلویزیونی نسبت به شکست پرسپولیس در نخستین مسابقه دور برگشت لیگ برتر اشاره داشت و عنوان کرد که آلومینیوم بدون موقعیت گل برنده از زمین خارج شد و باید این اتفاق در گینس ثبت شود که این اظهار نظر با واکنش مدیر رسانه اراکی‌ها را به همراه داشته است.

محمد چهرقانی در واکنش به این اظهار نظر درویش عنوان کرد: با توجه به تاکید آقای مجتبی حسینی اصلا بنا نداشتیم درباره اتفاقات دیدار مقابل پرسپولیس اظهار نظر کنیم و تمرکزمان روی کار خودمان بوده و هست، اما ظاهرا شکست پرسپولیس مقابل آلومینیوم آنقدر دردناک بوده که مدیرعامل این باشگاه پس از دو هفته هنوز از یاد نبرده است.

وی ادامه داد: آقای درویش! شما به جای موارد دیگر، این را در گینس ثبت کنیید که آلومینیوم در چهار تقابل از 9 بازی اخیرش مقابل پرسپولیس به برتری رسیده و کاری را انجام داده که هیچ تیمی در ایران موفق به انجام آن نشده است.

مدیر رسانه تیم آلومینیوم اراک یادآور شد: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بهتر است به اشکالات فنی تیم خودشان رسیدگی کنند که چطور جوان‌ترین تیم لیگ برتر توانست با یک نمایش فنی و تاکتیکی مقابل تیمی که سه قهرمانی در فصل قبل به دست آورد، به برتری برسد. در دقیقه 2 موقعیت 100 درصد گلزنی داشتیم که بیرانوند توپ را دفع کرد و پس از آن هم تیم برتر زمین بودیم.

چهرقانی با اشاره به گلایه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص داوری بازی این تیم مقابل آلومینیوم ابراز کرد: نمی‌شود هر بازی که شما نتیجه نمی‌گیرید، داوری را بهانه کنید و نمایش فنی تیم مقابل را زیر سوال ببرید ولی وقتی می‌بازید، بحث داوری می‌کنید. 30 ثانیه قبل از همین صحنه خطای هند که شما اشاره کنید، شهاب زاهدی با آرنج احسان قهاری، مدافع آلومینیوم را سرنگون کرد ولی سهوا از چشم داور دور ماند و ما هیچ‌گونه اعتراضی نسبت به آن نداشتیم و در دقایق پایانی هم اخراج حسین کنعانی و یک پنالتی به سود ما اعلام نشد. مگر ما نسبت به آنها صحبتی کردیم؟ این مسائل داوری برای همه تیم‌ها وجود دارد.

مدیر رسانه تیم آلومینیوم اراک یادآور شد: آقای درویش بهتر است بازی رفت آلومینیوم مقابل پرسپولیس را دوباره ببینند که بدون حتی یک موقعیت و با زدن یک گل کاملا آفساید سه امتیاز را گرفتند و با این اظهارات فرار رو به جلو نکنند.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز