خبرگزاری کار ایران

اسکورتوپولوس: ایران یکی از اصلی‌ترین قدرت‌های گروه ما است

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۱۶۰۸

سرمربی تیم ملی بسکتبال قطر گفت: با ترکیبی از جوانان با استعداد وارد زمین شدیم و از عملکرد تیم کاملا رضایت دارم.

به گزارش ایلنا،‌تاناسیس اسکورتوپولوس، سرمربی یونانی تیم ملی بسکتبال قطر، پس از باخت نزدیک شاگردانش مقابل ایران در پنجره نخست انتخابی‌ها کاپ آسیا 2025 اظهار داشت: ابتدا به هر دو تیم و خصوصا شاگردانم خسته نباشید می‌گویم که امروز فوق‌العاده کار کردند و حتی اگر بد شانس نبودیم به پیروزی می‌رسیدم.

سرمربی یونانی تیم ملی بسکتبال قطر ادامه داد: ما در این دیدار با ترکیبی از جوانان با استعداد وارد زمین شدیم و از عملکرد تیم کاملا رضایت دارم. شاید اگر کمی بیشتر دقت می‌کردیم به برد می‌رسیدم. البته باید تاکید کنم که ایران یکی از اصلی‌ترین قدرت‌های حاضر در گروه ما است و باید به این تیم احترام گذاشت، چرا که مدعی اول صعود از گروه است و این برد را به آن‌ها تبریک می‌گویم.

اسکورتوپولوس درباره جو تماشاگران حاضر در سالن نیز گفت: همه چیز فوق‌العاده بود و جو سالن نیز به سود میزبان پیش رفت چون با تشویق‌های خود فشار زیادی به تیم ما وارد کردند. البته این جو برای من تازگی نداشت چون در یونان این شرایط را تجربه کرده بودم.

او درباره میزبانی ایرانی نیز گفت: این اولین بار است که من به ایران آمدم و واقعا همه چیز خوب بود. این بازی هم الان اینجا برای ما تمام شد و باید برای بازی با قزاقستان آماده شویم چون بازی سختی برای ما است.

سرمربی تیم ملی قطر درباره بازیکنان جوان این تیم نیز گفت: ما برنامه بلند مدتی برای بسکتبال قطر داریم و امروز هم با 6 تا 7 بازی 15 - 16 ساله بازی کردیم که نشان دهنده آینده نگری ما است. استعدادهای خوبی به همراه بازیکنان باتجربه داریم که قطعا آینده بسکتبال قطر را خواهند ساخت. آینده روشن است.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز