خبرگزاری کار ایران

هاشمی: باید به بسکتبال توجه زیادی کرد

asdasd
کد خبر : ۱۴۵۱۶۰۷

وزیر ورزش و جوانان ایران گفت: تیم ملی بسکتبال ایران در حال پوست اندازی است و باید به این رشته توجه زیادی کرد.

به گزارش ایلنا، کیومرث هاشمی، وزیر ورزش و جوانان ایران، پس از پیروزی تیم ملی بسکتبال ایران مقابل قطر در مساتبقات انتخابی کاپ آسیا 2025 اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و شرایط میزبانی هم به واسطه تشویق پر شور هواداران به تیم کمک کرد تا تا برنده بازی شویم، اما خیلی به ما فشار آمد چون بازی خیلی نزدیک بود.

وزیر ورزش و جوانان درباره حمایت از فدراسیون بسکتبال نیز گفت: ما از همه فدراسیون‌ها حمایت می‌کنیم چون رسالت وزارت همین است. بسکتبال هم یکی از رشته‌های است که مورد توجه است. حضور ما در این سالن نشان دهنده این است که علاقمند به بسکتبال هستیم و مورد حمایت ماست. امیدواریم با تلاش و نتیجه گیری باعث شوند که حمایت‌ها از بسکتبال نیز زیاد شود.

هاشمی ادامه داد: این تیم در حال پوست اندازی است، تیم قبلی ما میانگین سنی 31 سال را داشت اما الان میانگین سنی تیم 26 سال است و نیاز به توجه زیادی دارد تا رشد کنیم. امیدوارم با حمایت‌های وزارت و کمیته نیز بسکتبال ایران بار دیگر در آسیا به موفقیت برسد.

او در رختکن تیم ملی و در جمع بازیکنان نیز اظهار کرد: شما جوانان باید با توان زیاد تلاش کنید و وزارت ورزش، کمیته و فدراسیون بسکتبال هم مثل همیشه حامی شما هستند. تیم جوانی داریم و باید با صبوری و تلاش زیاد از این مرحله تغییر نسل عبور کنیم تا به موفقیت برسیم.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز