خبرگزاری کار ایران

چشمی: می‌گویند طلب سال قبل را از مدیران قبلی بگیرید/ نمی‌دانم باید برای حامدی‌فر چه کار کنیم!

asdasd
کد خبر : ۱۴۴۹۲۷۱

بازیکن ملی‌پوش تیم فوتبال استقلال گفت، برای حل اختلاف بین مدیریت و کادر فنی این تیم باید به خدا متوسل شده یا ان‌شاءالله بگویند.

به گزارش ایلنا، روزبه چشمی پس از پیروزی استقلال مقابل صنعت نفت اظهار داشت: از بیرون می‌گویند تیم باید نتیجه بگیرد و کاملاً هم به حق است، ولی تمرکز بازیکن باید بیشتر روی فوتبالش باشد. نمی‌شود که بازیکن در طول هفته روی 10 چیز دیگر درگیری ذهنی داشته باشد و مشکلات هم حل نشود. بازی را می‌برید اما ممکن است یک جایی این ذهن ناآرام مشکل‌ساز شود. من باز هم امید حامدی‌فر را می‌گویم؛ اصلاً نمی‌دانم برای این بچه باید چه کار کنیم. تا جایی که می‌دانم قرارداد او اول فصل یک میلیارد بسته شده است. قرار بوده در نیم‌فصل یک مبلغی روی آن بگذارند اما الان پاسخگو نیستند، مثل قرارداد سعید مهری. الان شرایط حامدی‌فر هم مقابل مهری است. مثلاً‌ هفته پیش یک واریزی داشتند، اما بازهم برای او پولی نریختند.

وی درباره اینکه مرادمند گفته است به او اعلام کردند مطالبات فصل قبل را از مدیران قبلی بگیرد، گفت: بچه‌ها در مورد مطالبات فصل قبل حرف می‌زدند من گفتم باید فراموش کنیم. آنقدر گفتیم که به نظرم دیگر باید فراموش کنیم. می‌گویند چرا سال پیش نگرفتید؛ شما حداقل شاهد هستید که ما این حرف‌ها را سال قبل هم می‌زدیم. شخص برای ما مهم نیست. واقعاً گفتند مطالبات را از مدیران قبلی بگیرید و چرا هفت ماه پیش حرف نمی‌زدید؟!

هافبک تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که به نظرش چه زمانی این اختلافات بین کادر فنی و مدیریت استقلال حل خواهد شد، عنوان کرد: نمی‌دانم باید آرزو کنیم، به خدا متوسل شویم یا ان‌شاءالله بگوییم.

«چقدر از فصل قبل طلب دارید؟»، چشمی در پاسخ به این سؤال تصریح کرد: این یک بحثی است که مفصل است. مثلا من می‌گویم 20 درصد ولی باشگاه می گوید 10 درصد. در این مورد هم اختلاف داریم. مثلاً‌ ما آپشن گذاشتیم اگر من به این چیز دست بزنم 100 میلیون آپشن می‌گیرم، اما الان می‌گویند تو نباید به آن شی آبی دست می زدی، باید به سبز دست می‌زدی! یعنی می‌گویند یک‌سری از بندها قابل اجرا نیست. با اینکه سال قبلش قابل اجرا بوده است. الان خودشان از سیستم مالیاتی این مبلغ‌ها را در آوردند. یعنی درصدها بدون این آپشن‌ها است، ولی ما بازیکن هستیم و روی آن حساب کردیم. ما باید مالیات را از روی آن قرارداد بدهیم ولی باشگاه آن مبلغ را کم می‌کند و آنطور که می‌خواد پول می‌دهد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز