خبرگزاری کار ایران

حسینی: امروز تماشاگران سنگ تمام گذاشتند

asdasd
کد خبر : ۱۴۴۹۰۹۸

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک ضمن تمجید از حریف امروز تیمش گفت، برای برتری در این بازی موتور محرک سرخپوشان را از کار انداخته‌اند.

به گزارش ایلنا، مجتبی حسینی پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال آلومینیوم اراک مقابل پرسپولیس در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: در نیمه اول بازی پایاپایی بود، ولی موقعیت‌های ما بهتر. در نیمه دوم ولی بازی در یک‌سوم دفاعی را گذاشتیم در اختیار حریف و توانستیم راه‌های ارتباطی‌شان را ببندیم. خدا را شکر با یک سوپرگل هم بازی را جلو افتادیم.

وی در ادامه افزود: بعد از گل با یک فوتبال منطقی بازی را نگه داشتیم. فکر می‌کنم در ضدحملات هم می‌توانستیم به گل دوم برسیم. خدا را شکر بچه‌ها بازی خوبی انجام دادند و توانستیم مقابل بهترین تیم ایران یک بازی مردانه انجام دهیم. ان‌شاءالله این نتایج ادامه داشته باشد و با وجود کمبودهایی که داریم از نیروهای‌مان بهترین استفاده را داشته باشیم و این مسیر سخت را تا آخر خوب جلو برویم. جا دارد از حضور تماشاگران‌مان تشکر کنم. امروز تماشاگران سنگ تمام گذاشتند و خوشحال به خانه‌های‌شان برگشتند.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در مورد مهار وینگرهای پرسپولیس تصریح کرد: ما آنالیز دقیقی روی بچه‌های پرسپولیس داشتیم و می‌دانستیم موتور محرک این تیم هستند. فکر می‌کنم بچه‌ها تمرکز خوبی داشتند و توانستند بهترین عملکرد را داشته باشند.

حسینی با تمجید از عملکرد خوب بازیکنان تعویضی تیمش گفت: ما پلن‌هایی برای خودمان داشتیم. با توجه به شرایط بازی سعی کردیم تعویض دوم‌مان به نحوی باشد که قد تیم‌مان را بلند کنیم و اجازه ندهیم روی ضربات ایستگاهی به ما فشار بیاورند. خدا را شکر امروز همه چیز خوب بود.

وی در مورد کیفیت پرسپولیس نیز خاطر نشان کرد: از دید من پرسپولیس الان بهترین تیم ایران است. بازیکنانی که در فوتبال مستقیم هم مثمرثمر باشند را دارند. آنها دیدند نمی‌توانند از خطوط ما رد شوند، با پشت دفاع‌مان بازی کردند. شهاب زاهدی هم روی خط آفساید ما ایستاده بود. این را هم در بین نیمه گفته بودم. آن موقعیتی هم که نصیب‌شان شد صد درصد آفساید بود. ما فیلم آن صحنه را هم دیدیم، اما خدا را شکر امروز از داوری ضربه ندیدیم. داوران خوب بودند و سعی کردند خوب قضاوت کنند، اما در این صحنه کمک داور جا ماند. دوربین آنالیز ما این صحنه را گرفته بود. ما روی این صحنه کار کرده بودیم.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز