خبرگزاری کار ایران

| 09:00   
کد خبر : ۱۳۹۷۳۰۷

مشخص‌شدن جایگاه VAR‌ در ورزشگاه آزادی

جایگاه کمک‌داوران ویدئویی در ورزشگاه آزادی برای بازی‌های خانگی تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد.

به گزارش ایلنا، با توجه به بحث میزبانی تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا، قرار است طبق مکاتبات انجام‌شده از سوی فدراسیون فوتبال، کنفدراسیون فوتبال آسیا سیستم کمک‌داور ویدئویی با هشت دوربین را به‌طور موقت و امانی برای استفاده در بازی‌های خانگی تیم‌های ایرانی در ورزشگاه آزادی و نقش‌جهان اصفهان در اختیار آنها قرار دهد.

در همین راستا، روز گذشته مسئولان سازمان لیگ به‌همراه مدیر مجموعه ورزشی آزادی از قسمت‌های مختلف ورزشگاه آزادی شامل؛ جایگاه‌های میزبان و میهمان، اتاق‌ها و... بازدید کردند، پیش از این جایگاه کمک‌داوران ویدئویی (VAR‌) در اتاق شیشه‌ای صداوسیما کنار رختکن‌ها تعیین شده بود که در بازدید روز گذشته مسئولان سازمان لیگ، این جایگاه قطعی و تأیید شد.

قرار است مسئولان AFC‌ در اولین فرصت به ایران بیایند و از ورزشگاه آزادی بازدید کنند تا در صورت تأیید، تیم‌های پرسپولیس و نساجی مازندران بتوانند در این ورزشگاه میزبان بازی‌های خانگی خود باشند.

پرسپولیس در اولین بازی‌اش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا میزبان النصر عربستان است، اما به‌دلیل مشکلاتی که در امر میزبانی تیم‌های ایرانی و عربستانی ایجاد شده بود، باید کشور ثالثی را برای میزبانی از نماینده عربستان مشخص کند. دومین بازی خانگی سرخپوشان دهم مهر ماه با الدحیل قطر خواهد بود.

نساجی مازندران نیز 11 مهرماه مانند پرسپولیس باید کشور ثالث را برای میزبانی از الهلال عربستان مشخص کند. دومین بازی خانگی شاگردان سیدمهدی رحمتی، 15 آبان ماه با نوبهار ازبکستان است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز