خبرگزاری کار ایران

| 09:38   
کد خبر : ۱۳۹۶۶۷۲

وکیل پرسپولیس: ما خواستار عدالت هستیم/ براساس ماده ۵۱ از سپاهان شکایت کردیم

وکیل باشگاه پرسپولیس گفت: طبق ماده ۵۱ آیین‌نامه انضباطی نادیده گرفتن دستورالعمل‌ها ممنوع است و بر همین اساس ما از سپاهان شکایت کردیم.

 وکیل پرسپولیس: ما خواستار عدالت هستیم/ براساس ماده ۵۱ از سپاهان شکایت کردیم

به گزارش ایلنا، هومن هدایتی وکیل باشگاه پرسپولیس درباره جلسه امروز (سه‌شنبه) کمیته انضباطی برای رسیدگی به شکایت چهار باشگاه علیه سپاهان اظهار داشت: همانطور که تدوین مقررات مالی موجب عدالت و جوانمردی در فوتبال می‌شود؛ قطعاً نادیده گرفتن آنهم موجب نقض عدالت خواهد شد. ماده 51 آیین‌نامه انضباطی در این مورد صحبت کرده است. مطمئنم کمیته انضباطی بهترین تصمیم ممکن را با توجه به شرایط پرونده خواهد گرفت.

وی درباره اینکه باشگاه پرسپولیس به چه مواردی معترض است، خاطر نشان کرد: ما ماده 51 را مورد اشاره قرار دادیم. این ماده می‌گوید نادیده گرفتن تمامی مقررات و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی باشگاه‌ها و بازیکنان ممنوع است و همه موظف هستند دستورالعمل‌ها را رعایت کنند.

وکیل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که چطور باشگاه‌های دیگر به قراردادهای باشگاه سپاهان و تخلف آنها دسترسی پیدا کردند، یادآور شد: تمام باشگاه‌ها به قراردادها دسترسی نداشتند و موارد از طریق کارگروه نظارت بر قراردادها در اختیار کمیته انضباطی قرار گرفته است. ماده 51 می‌گوید رعایت مقررات ضروری است. باشگاه پرسپولیس هم براین اساس خواستار عدالت شد.

هدایتی در پاسخ به این پرسش که «آیا نماینده سازمان بازرسی در جلسه کمیته انضباطی حضور داشته است یا خیر؟»، گفت: نماینده سازمان بازرسی نبود و فقط در جلسه نماینده کارگروه حضور داشت.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز