خبرگزاری کار ایران

| 17:13   
کد خبر : ۱۳۹۵۹۳۲

رئس بایرن: ترجیح می‌دهم که پنجره نقل و انتقالات همزمان بسته شود

دریسن 56 ساله می‌خواهد بر ادعای آلمان برای رهبری در رقابت‌های بین‌المللی تأکید کند و در عین حال صدایی قوی برای فوتبال آلمان باشد.

رئس بایرن: ترجیح می‌دهم که پنجره نقل و انتقالات همزمان بسته شود

به گزارش ایلنا، دریسن، رئیس بایرن در نشست عمومی اتحادیه باشگاه‌های اروپا در روز پنجشنبه به عضویت هیأت مدیره درآمد و سپس موضع خود در مورد لیگ عربستان را به صراحت اعلام کرد. او حالا جانشین اولیور کان در اتحادیه باشگاه‌ها شده است. کان در پایان فصل گذشته بایرن را ترک کرد. دریسن 56 ساله می‌خواهد بر ادعای آلمان برای رهبری در رقابت‌های بین‌المللی تأکید کند و در عین حال صدایی قوی برای فوتبال آلمان باشد.

دریسن در صحبت‌های خود درباره نفوذ فزاینده مالکیت چند باشگاهی هشدار داد و گفت: «حتماً باید به زمانبندی انتقال بازیکنان بین باشگاه‌هایی که متعلق به یک مالک هستند توجه کنید. جالب است که ببینید چگونه می‌توان با این موضوع مقابله کرد. فوتبال آلمان باید بسیار هوشیار باشد، ما چشم‌انداز هوشمندانه‌تری نسبت به بسیاری از کشورها داریم.» پس از جلسه روز پنجشنبه، دریسن نیز نسبت به پنجره نقل و انتقالات موضع‌گیری کرد که در آلمان مانند بسیاری از کشورها از اول سپتامبر بسته شده، اما در عربستان سعودی یک هفته دیرتر بسته شد: «ترجیح می‌دهم که پنجره نقل و انتقالات همزمان بسته شود.»

او در کنفرانس خبری و در پاسخ به این سؤال که آیا فعالیت نقل و انتقالات در لیگ حرفه‌ای عربستان که با جذب بازیکنانی مانند نیمار (الهلال)، کریم بنزما (الاتحاد) و سادیو مانه (النصر همراه با کریستیانو رونالدو) با قراردادهای هنگفت و پرداخت هزینه‌های گزاف نقل و انتقالات می‌تواند برای اروپایی‌ها خطرناک باشد یا خیر، گفت: «مشخص نیست و باید دید در آینده چه می‌شود. ما وضعیت مشابهی با چین داریم، اما الان هیچ‌کس دیگر در مورد چین صحبت نمی‌کند.» موضع دریسن در مورد حضور قهرمان عربستان در لیگ قهرمانان اروپا هم واضح بود: «خیر. ما باید به بازی‌های خود با تیم‌های اروپایی ادامه دهیم.»

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز