خبرگزاری کار ایران

| 11:51   
کد خبر : ۱۳۹۵۵۷۸

پولادگر: تلاش می‌کنیم بازی پرسپولیس - النصر با تماشاگر باشد

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: قطعاً همه تلاش می‌کنند تا دیدار پرسپولیس - النصر با حضور تماشاگر برگزار شود.

پولادگر: تلاش می‌کنیم بازی پرسپولیس - النصر با تماشاگر باشد

به گزارش ایلنا، سیدمحمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: دیپلماسی ورزشی، دیپلماسی کارا و زود بازده است. این دیپلماسی در همه قیاس‌ها از دیپلماسی سیاسی بسیار قوی‌تر است. امیدوارم کشور عزیزمان از دیپلماسی ورزشی در سال‌های آینده بتواند بیشتر استفاده کند. البته بخش دیپلماسی سیاسی هم توجه ویژه‌ای به دیپلماسی ورزشی داشته باشد. بیش از این توجه کمتر بود، ولی در دولت جدید این تفاهم در حال شکل‌گیری است. ما جلسه‌ای در خدمت وزیر امور خارجه بودیم و می‌دانیم پررنگ‌ کردن دیپلماسی ورزشی در دستور کارشان است.

وی درباره مشکلاتی که برای میزبانی از تیم‌های عربستانی وجود دارد، گفت: بله، برای حل مشکلات هم تدابیری شده است و دولت سرمایه‌گذاری و حمایت می‌کند. همه اینها ثمرات دیپلماسی ورزشی و تفاهم‌نامه‌هاست. اگر این الزامات ایجاد نشود ممکن است ساخت و سازها به تأخیر بیفتد. این الزامات باعث می‌شود همه کنار هم قرار بگیریم و شرایط برای رویدادهای بزرگ مهیا شود.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در واکنش به این پرسش که «هواداران دوست دارند دیدار پرسپولیس - النصر با حضور تماشاگران برگزار شود و آیا تلاشی در این زمینه رخ داده است؟»، گفت:‌ امیدواریم که این اتفاق بیفتد. قطعاً همه تلاش می‌کنیم این اتفاق رخ دهد و بهترین شکل هم این است که تماشاگران در ورزشگاه حضور داشته باشند.

پولادگر در مورد آخرین وضعیت بازسازی ورزشگاه آزادی توضیح داد: اطلاع دقیقی ندارم، ولی می‌دانم همه در تلاش هستند که مشکلات برطرف شود.

«گفته می‌شود بعد از بازی‌ها‌ی آسیایی شما از وزارت ورزش جدا و به کمیته المپیک خواهید رفت»، وی در پاسخ به طرح این موضوع تأکید کرد: بار اول است که این موضوع را از شما می‌شنوم!

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز