خبرگزاری کار ایران

| 10:17   
کد خبر : ۱۳۹۵۳۵۳

تاکید بر جذب مهاجم و تصمیمات هیئت مدیره در جلسه ۵ ساعته

اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس ضمن رد هرگونه اختلاف در تیم مدیریتی باشگاه، ضمن حمایت از مدیرعامل، بر جذب سریع مهاجم تأکید کردند.

تاکید بر جذب مهاجم و تصمیمات هیئت مدیره در جلسه ۵ ساعته

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، امروز (شنبه) با حضور اعضا و مدیرعامل تشکیل جلسه داد.

در این نشست درباره مسائل روز تیم و باشگاه، تبادل‌نظر و تصمیم‌گیری شد. مباحث مرتبط به جذب مهاجم، اقدامات برای حضور و میزبانی از اولین بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا از جمله موارد مطرح شده بود.

در جریان این نشست، با توجه به گزارش مدیرعامل و هیئت مدیره، ضمن تشکر از پیگیری‌های رضا درویش درباره روش‌های قانونی و اخذ مجوز از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال، گزینه‌های کادر فنی برای پست مهاجم بررسی و مقرر شد، طی دو روز آینده قرارداد منعقد شود.

هیئت مدیره ضمن تأکید بر همدلی و همبستگی در شرایط حساس کنونی، حمایت کامل خود را از مدیر عامل و کادر فنی اعلام کرد تا شاهد موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا و رقابت‌های داخلی باشیم. همچنین‌ یحیی گل‌محمدی به صورت آنلاین در جلسه حاضر شد و پیشنهادات خود را درباره مهاجم و شرایط تیم مطرح کرد.

هیئت مدیره به‌زودی در یک نشست خبری به سؤالات اصحاب رسانه پاسخ خواهد داد.

اهم تصمیمات جلسه پنج ساعته جلسه هیئت مدیره به شرح زیر است:

1- ارائه گزارش مدیر آکادمی و بررسی شرایط تیم‌های پایه

2- بررسی مطالبات بازیکنان و کادر فنی برای فصل گذشته

3- بررسی آخرین شرایط تسهیلات بانکی

4- بررسی آخرین شرایط اسپانسر تیم و موضوعات درآمدزایی و هزینه‌ها. جهت ایجاد سرفصل‌های جدید درآمدی موضوع اصلاح اساسنامه باشگاه مطرح شد که قرار شد در جلسه بعدی به تفصیل بررسی شود.

5- بررسی آخرین وضعیت مصدومیت علیرضا بیرانوند

6- بررسی آخرین وضعیت شرایط بدهی‌های ایجاد شده در سال‌های قبل بابت مالیات و بیمه.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز