خبرگزاری کار ایران

| 23:15   
کد خبر : ۱۳۹۵۲۶۲

خطیر - نکونام: چه کسی راست می‌گوید؟

خطیر با حضور در برنامه ورزشی تلویزیون حاشیه های جدیدی برای باشگاه استقلال درست کرده است.

خطیر - نکونام: چه کسی راست می‌گوید؟

به گزارش ایلنا، حضور علی خطیر در یک برنامه زنده تلویزیونی حاشیه‌های تازه‌ای را برای باشگاه استقلال به همراه داشته است. خطیر که از یک ماه قبل قول پاسخگویی داده بود در تازه‌ترین اظهارات خود به نکاتی اشاره کرد که برخی مورد تأیید سرمربی استقلال نبود. برای مثال در ماجرای جدایی بازیکنان از استقلال سرمربی این تیم به گفته خود در جریان صدور مجوز جدایی قرار نداشته و مدیریت به طور خودخواسته تعدادی از بازیکنان را از لیست خارج کرده است. مشخصاً به نام آریا برزگر و یا سینا سعیدی‌فر اشاره شده که سرمربی استقلال موافق جدایی این بازیکنان نبوده است.

خطیر اما در آن برنامه تأکید کرده که نکونام در جریان این جدایی بوده و حالا برای هواداران استقلال سؤال بزرگی به وجود آمده که چه کسی راست می‌گوید؛ خطیر یا نکونام؟!

ادعاهای خطیر و از آن سو تکذیبیه‌های نکونام که از طریق پیامک برای مجری برنامه فوتبال برتر ارسال شد، هواداران این باشگاه را گیج کرده است تا در تخمین اینکه چه کسی حقیقت را می‌گوید دچار تردید و دودلی شوند. اگر نکونام نیز در مصاحبه آتی خود تمام ادعاهای خطیر را پیرامون ماجرای جدایی بازیکنان تکذیب کند آیا یافتن فردی که حقیقت را گفته برای هواداران این باشگاه غیرممکن نخواهد شد؟

چنانچه نکونام دوباره ادعای خود را مبنی بر اینکه خطیر او را در جریان جدایی برخی بازیکنان قرار نداده تکرار کند، چه فضایی در این باشگاه به وجود خواهد آمد؟ آیا علاوه بر اینکه روابط مدیریت و سرمربی تیره‌تر خواهد شد، اعتماد هواداران نیز از دو عنصر مهم این باشگاه سلب نخواهد شد؟!

شاید اگر علی خطیر برای حضور در آن برنامه زمان دیگری را برمی‌گزید تا ناچار نشود در مقابل دیدگان میلیون‌‌ها بیننده تلویزیونی سرمربی‌اش تهدید به برخورد انضباطی کند، هرگز چنین فضایی به وجود نمی‌آمد و دست کم پیرامون باشگاه آرام باقی می‌ماند اما مدیرعامل باشگاه استقلال بدون توجه به اینکه زمان مناسبی را برای پاسخگویی انتخاب کرده، اظهاراتی تنش‌زا را به زبان آورد که حالا جواد نکونام را بر آن داشته تا این سریال تهدید و تکذیب‌ها را یک هفته دیگر به سود دیگر رقبا ادامه دهد.

علی خطیر خود سال‌ها در فوتبال ایران تحت سمت‌های متعدد حضور داشته و باید در تخمین اینکه چه زمانی مقابل دوربین‌ها وخبرنگاران حاضر شده و پاسخگویی کند، محاسبه‌گر و زیرک باشد اما خطیر درست در دورانی تصمیم به پاسخگویی گرفت که روابطش با سرمربی استقلال بسیار نامطلوب است و عملاً هیچ وجه اشتراک فکری با جواد نکونام ندارند.

شاید به قول خطیر (باشگاه استقلال) وجه تشابه او و سرمربی استقلال باشد و رسیدن به جام‌ها میان آنها اشتراک ایجاد کند اما این تعارفات رسانه‌ای هرگز نمی‌تواند به تعدیل روابط فی مابین بینجامد و خطیر نباید تا زمانی که با سرمربی خود به صلح می‌‌رسید پا به این کارزار می‌گذاشت.

همین حالا نیز به‌رغم آنکه هواداران استقلال انتظار دارند سرمربی‌‌شان نیز به ابهامات شکل گرفته پاسخ دهد، تردیدی نیست حضور او نیز در هر برنامه‌ای که اختصاص به پاسخگویی درباره ادعاهای مطرح شده از سوی خطیر داشته باشد، نتیجه مطلوبی برای استقلال به همراه نخواهد داشت وتنها روابط میان دو طرف را سیاه خواهد کرد و بر دایره حواشی خواهد افزود.

اینکه چه کسی راست می‌گوید شاید در این برهه که استقلال نیاز به ثبات دارد چندان اهمیت نداشته باشد اما این طور که پیدا است در استقلال ادامه این جنگ‌های زرگری از سوی مهم‌ترین عواملش اهمیت بیشتری دارد و نمی‌خواهند به این غائله شوم پایان دهند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز