خبرگزاری کار ایران

| 22:16   
کد خبر : ۱۳۹۴۶۰۹

طارمی: می‌خواهیم از همه بازی‌ها با پیروزی خارج شویم(ویدئو)

مهدی طارمی در گفتگو با تلویزیون بلغارستان گفت: بلغارستان تیم خوبی است و تلاش می‌کنیم بهترین عملکردمان را ارائه کنیم.

طارمی: می‌خواهیم از همه بازی‌ها با پیروزی خارج شویم(ویدئو)

به گزارش ایلنا، مهدی طارمی در گفت و گو با تلویزیون ملی بلغارستان درمورد دیدار تدارکاتی فردا تیم ملی این کشور با ایران، اظهار داشت: وقتی برای تیم ملی بازی می‌کنید، به دیدارهای ملی به چشم یک بازی دوستانه نگاه نمی‌کنید و صد در صد توان خود را به خاطر مردمی که شما را دوست دارند، می‌گذارید‌.

وی افزود: فردا با بلغارستان بازی داریم‌ و خوب این تیم را آنالیز کرده‌ایم. آماده این بازی هستیم و می‌خواهیم یک بازی خوب را انجام بدهیم تا برای جام ملت‌ها آماده شویم.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان تاکید کرد: در هر مسابقه نهایت توان خود را به کار می‌گیریم زیرا برای موفقیت ایران باید از صد در صد توان خودمان بهره بگیریم.


طارمی درمورد نقطه قوت بلغارستان عنوان کرد: امروز این‌ تیم را آنالیز کرد‌ه‌ایم و می‌دانیم قدرت تهاجمی خوبی دارد. نمی‌خواهم اسم بازیکنان حریف را ببرم اما شماره ۹،۱۰ و ۱۱ خوبی دارند. نمی‌دانم با چه سیستمی مقابل ما بازی می‌کنند و آیا با هر ۳ مهاجم خود بازی خواهند کرد یا خیر اما باید مقابل آنها خوب دفاع کنیم تا نتیجه لازم را بگیریم.

وی درپاسخ به این سوال که آیا ایران از ابتدای بازی مقابل بلغارستان هجومی بازی خواهد کرد یا با صبر و حوصله کار را پیش می‌برد، گفت: این بستگی به بازی و اتفاقات ابتدایی آن دارد. باید دید چه اتفاقی می‌افتد. وقتی بازی شروع شود، می‌فهمیم چه اندیشه‌هایی داریم.

حجم ویدیو: ۶.۵۱M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۲:۰۴ دانلود ویدیو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز