خبرگزاری کار ایران

| 17:39   
کد خبر : ۱۳۹۱۸۳۵

لطیفی: نکونام نمایش هجومی تری در استقلال ارائه دهد/ هواداران از این تیم حمایت کنند

پیشکسوت استقلال در مورد وضعیت حال حاضر این تیم صحبت کرد.

لطیفی: نکونام نمایش هجومی تری در استقلال ارائه دهد/ هواداران از این تیم حمایت کنند

علی لطیفی در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی ایلنا در خصوص شکست تیم فوتبال استقلال برابرپ سپاهان در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: به نظر من استقلال در این دیدار خوب بازی کرد و مقصر اصلی این شکست اشتباه فاحش داوری بود. درواقع این اتفاق که برای سپاهان رخ داد می‌توانست برای استقلال رخ بدهد و این تیم صاحب پنالتی شود، اما برای سپاهان یک پنالتی اشتباه گرفته شد و داوری نتیجه بازی را با اشتباهش رقم زد. در کل بازی متعادلی بود و سوای اشتباهات داوری باید گفت هیچکدام از دو تیم برتری محسوسی نسبت به دیگری نداشتند.

وی افزود: استقلال مقابل سپاهان در اصفهان نمایش خوبی داشت و نشان داد با وجود همه مشکلات و کمبودها تیمی است که می‌شود رویش حساب کرد. نکونام تیم خوبی را با وجود همه محدودیت‌ها ساخته و نباید این باخت را سیبل انتقاد علیه او کرد و همانطور هم که گفتم تیم شایسته باخت در این بازی هم نبود. به نظرم هواداران استقلال باید از نکونام حمایت کنند و نباید به واسطه شکست مقابل سپاهان او را زیر سوال برد. این تیم حتی با وجود همه کمبودهایش به زودی روی روال و فرم خودش می‌افتد و تبدیل به یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر خواهد شد.

پیشکسوت در ادامه گفت: نکونام در تیم‌های سابق خودش یعنی فولاد و نساجی نشان داده به خوبی بلد است یک بازی بسته و تدافعی ایجاد کند و این سیستم را به خوبی می‌شناسد ولی در استقلال به خوبی می‌داند چنین موضوعی مورد پسند تماشاگران نیست و خواهان بازی هجومی هستند. به نکونام توصیه می‌کنم کمی بازتر و ریسکی تر بازی کند و تیمش جای این را دارد که چنین تفکراتی در آن رقم بخورد. اگر به مرور بازی‌های هجومی‌تر و تماشاگرپسندتری از استقلال ببینیم شرایط تیم هم به نظرم بهتر خواهد شد. البته در بازی با صنعت نفت استقلال عملکرد هجومی خوبی داشت و امیدوارم در بازی امروز مقابل استقلال خوزستان هم چنین عملکردی از آبی‌پوشان شاهد باشیم.

گفتگو از: کیوان پورباقری

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز