خبرگزاری کار ایران

| 08:14   
کد خبر : ۱۳۹۰۱۹۱

تارتار: جایگاه ملوان و فولاد پایین جدول نیست/ امیدوارم فردا روز کم اشتباه ما باشد

سرمربی تیم فوتبال ملوان از هواداران تیمش خواست برای بازی فردا برابر فولاد ورزشگاه را پر کنند.

تارتار: جایگاه ملوان و فولاد پایین جدول نیست/ امیدوارم فردا روز کم اشتباه ما باشد

به گزارش ایلنا، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال ملوان بندر انزلی مقابل فولاد خوزستان در هفته سوم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: به تیم فولاد و علیرضا منصوریان که از دوستان قدیمی من است، خوش‌آمد می‌گویم. دیدار فردا، مسابقه بسیار پراهمیتی برای هر دو تیم است. انصافاً ملوان و فولاد با توجه به بازی‌هایی که انجام دادند، جایگاه‌شان اینجای (پایین) جدول نیست و مطمئنم پس از پایان فصل در جایگاه بهتری خواهند بود.

او ادامه داد: فردا میزبان هستیم و باید از شرایط میزبانی به خوبی استفاده کنیم. از هواداران ملوان تشکر می‌کنم. بعد از باختی که داشتیم در فضای مجازی و شهر همگی از ما حمایت کردند و این خیلی به ما کمک کرد تا در طول هفته تمرینات خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: از هواداران می‌خواهم فردا ما را تنها نگذارند و فردا از همه روزها به آن‌ها بیش‌تر نیاز داریم. دوست دارم فردا ورزشگاه پر شود و با یک بار اضافه برابر فولاد بازی کنیم و بتوانیم تیم خوب فولاد را شکست دهیم و راه‌مان در ادامه راه هموار شود. روی نقاط ضعف و قوت فولاد کار کرده‌ایم و امیدوارم فردا روز کم اشتباه ما باشد.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در مورد مشکل گلزنی تیمش تصریح کرد: ما گل زده‌ایم و موقعیت‌های زیادی ایجاد کرده‌ایم. ما به تیم‌های سرسختی برخورد کرده‌ایم، به ذوب‌آهنی خوردیم که آماده بود و سپس با استقلال بازی کردیم. فردا هم برابر فولاد بازی خواهیم کرد. از هفته پنجم دو، سه بازیکن به ما اضافه می‌شوند و شرایط‌مان بهتر خواهد شد. امیدوارم در دو دیدار آینده امتیاز لازم را بگیریم و از تیم‌های دیگر عقب نمانیم. به این تیم خیلی امیدوارم. امیدوارم استارت‌مان برای برد از بازی فردا زده شود و با حمایت پرشور هواداران اولین سه امتیاز فصل را بگیریم.

تارتار راجع به غایبان تیمش در بازی با فولاد و آخرین وضعیت محمدرضا خانزاده گفت: بعد از مدت‌ها سهیل فداکار را در لیست‌مان خواهیم داشت. خانزاده دچار سرماخوردگی شدید شده است و استراحت می‌کند. صحبت‌هایی نیز مطرح است که به تیم‌های دیگر برود. او پیشنهاداتی دارد و باید ببینیم کارش به کجا می‌رسد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز