خبرگزاری کار ایران

| 01:36   
کد خبر : ۱۳۸۹۷۶۰

اولاریو: بازی ما با تراکتور یک رقابت بزرگ است / نیامده‌ام که انتقام بگیرم

سرمربی تیم فوتبال شارجه امارات گفت که از میزان محبوبیت تراکتور و همچنین قدرت این تیم شناخت دارد.

اولاریو: بازی ما با تراکتور یک رقابت بزرگ است / نیامده‌ام که انتقام بگیرم

به گزارش ایلنا، کاسمین اولاریو در نشست خبری پیش از بازی با تراکتور، اظهار داشت: فردا بازی بزرگی برای ماست تا بتوانیم به مرحله گروهی صعود کنیم. به تیم تراکتور احترام می گذاریم اما آمد‌ه‌ایم فردا به مرحله گروهی راه یابیم.

وی افزود: فوتبال به پول و هزینه ارتباطی ندارد و هر تیمی بهتر بازی کند، نتیجه بهتری کسب خواهد کرد. می خواهیم بزرگی تیم الشارجه را نشان دهیم و می دانیم در حضور تماشاگران حریف کار سختی در پیش داریم.

سرمربی تیم شارجه تاکید کرد: برای هر نتیجه ای آماده هستیم و نمی شود نتیجه را پیش بینی کرد. برای پنالتی ها تمرین نداشتیم زیرا معتقدم پنالتی بیشتر به شرایط روحی تیم و بازیکن ارتباط دارد. چندی پیش یک بازی ما به ضربات پنالتی کشید و ۱۸ بر ۱۷ شد.

اولاریو عنوان کرد: قبلا در یک بازی تراکتور را بردیم و یک بار هم باختیم. به دنبال انتقام گیری نیستم. از فوتبال ایران خاطره خوشی دارم و جو فوتبال ایران مانند اروپا است. دوست دارم شاگردانم هم چنین جوی را تجربه کنند.

وی خاطرنشان کرد: وقتی به چنین بازی‌ای می آیید، باید از هر لحاظ آماده باشید‌. با اکثر مربیان بزرگ جهان رقابت کردم و از هیچ مربی‌ای نمی ترسم. بازی تراکتور را در اردوی ترکیه آنالیز کردم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز