خبرگزاری کار ایران

| 18:18   
کد خبر : ۱۳۸۸۳۰۸

رفیعی: 100 درصد دریافتی داشتیم اما بدون آپشن!

هافبک میانی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید منکر این نیست که در بخش قراردادی صد درصد مطالبات را دریافت کرده‌اند اما می‌گوید آپشن‌ها هم جزو قراردادها به شمار می‌رود و چند ماه است که دریافتی نداشته‌اند.

رفیعی: 100 درصد دریافتی داشتیم اما بدون آپشن!

به گزارش ایلنا، سروش رفیعی، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار تیمش مقابل تراکتور که با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان یحیی گل‌محمدی به اتمام رسید، اظهار کرد: به هواداران پرسپولیس تبریک و به هواداران خوب، بازیکنان عالی و مربی کاربلد تراکتور، خدا قوت می‌گویم. امیدوارم در تمام ورزشگاه‌های کشور مانند ورزشگاه یادگار تمام سکوها از تماشاگران پر باشد. امروز از حضور این هواداران لذت بردیم و حق تمام تیم‌هاست که هوادارانشان را اعم از مرد و زن، کنار خود ببینند و این باعث شادی، نشاط و بهتر شدن وضع زندگی مردم می‌شود.

هافبک میانی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه اعتراض مستقیمی نسبت به هیات مدیره باشگاهش مطرح نمی‌کند اما گلایه دارد، عنوان کرد: می‌دانیم که درویش پیگیر است اما شاید نیاز است که هیات مدیره بیشتر تلاش و حمایت کنند و کارهای بهتری انجام دهند؛ اینکه کنار تیم چه اتفاقاتی از نظر مالی و اسپانسرینگ رخ می‌دهد به بازیکنان و مربی ارتباطی ندارد.

رفیعی ادامه داد: باید هیات مدیره و مدیرعامل مسائل تیم را حل کنند و مهم‌ترین نکته برای داشتن یک تیم خوب و هواداران راضی، برخورداری از ذهنی آرام است. به هر حال هر کدام از بازیکنان خانواده، زندگی و مشکلات خود را دارند. فوتبالیست‌ها یک سر و هزار سودا دارند.

وی با تاکید بر اینکه باید ذهن بازیکنان آرام باشد خاطرنشان کرد: ما بازیکنان جوانی داریم که تنها درآمدشان همین فوتبال است و قسمت پشتیبانی، ماساژورها و بخش پزشکی تیم زندگی‌شان از همین راه می‌گذرد.

هافبک میانی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: هواداران بدانند که بهترین عملکرد ممکن را تیم در سال گذشته داشته و منکر نمی‌شویم که صد درصد پول خود را در بخش قراردادی گرفته‌ایم و مدیرعامل و هیات مدیره زحمت کشیده‌اند اما آپشن‌ها درصد قابل توجهی به شمار می‌رود که آن‌هم جزو قراردادهاست و چند ماه است که دریافتی نداشته‌ایم و این باعث می‌شود که تمرکز کافی وجود نداشته نباشد و عملکرد ضعیف شود درحالی که هوادار فقط از ما نتیجه می‌خواهد.

رفیعی ادامه داد: این صحبت همه بازیکنان است و امیدواریم این مسائل خیلی زود تمام شوند تا بتوانیم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز