خبرگزاری کار ایران

| 18:53   
کد خبر : ۱۳۸۸۳۰۱

فکری: در یک بازی سنگین توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم

سرمربی تیم هوادار تهران با اشاره به اینکه تیم ما مستحق برد بود، گفت: هر ۲ تیم برابر بودند و در یک بازی سنگین توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم.

فکری: در یک بازی سنگین توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم

به گزارش ایلنا، محمود فکری در نشست خبری پس از بازی شمس آذر قزوین و هوادار تهران که در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی امروز بازی خیلی قشنگی بود و موقعیت‌های خوبی در هر ۲ نیمه روی هر ۲ دروازه ایجاد شد.

وی ادامه داد: هر ۲ تیم برابر بودند و در یک بازی سنگین توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم، بعد از گل دوم می‌توانستیم به گل سوم نیز برسیم اما بعد از اینکه گل دوم وارد دروازه شمس‌آذر شد، این تیم فشار زیادی ایجاد کرد.

این سرمربی با اشاره به اینکه بازیکنان در زمین جنگیدند، خاطرنشان کرد:  بازیکنان هوادار اجازه ندادند فرصت زیادی روی دروازه‌مان ایجاد شود.

وی با اشاره به اینکه تیم ما مستحق برد بود، تصریح کرد: در بازی گذشته به یک بازیکن جوان میدان دادیم و در این بازی نیز سه بازیکن جوان را به میدان آوردیم و این موضوع در راستای سیاست‌های باشگاه بود.

فکری با اشاره به اینکه هواداران شمس آذر دوست داشتند تیم شهرشان برنده میدان باشد، عنوان کرد: بازی زیبایی بود، شمس آذر هم تیم خوبی بود و با مدل بازی که ارائه داده مطمئنم می‌تواند در آینده در برابر تیم‌های بزرگ لیگ دردسرساز باشد.

سرمربی تیم هوادار در پاسخ به سؤال خبرنگاران درخصوص تیم داوری، بیان کرد: در مجموع داوری قابل قبول بود البته یک سری اشتباهات وجود داشت که گاه به ضرر ما و گاه به نفع ما بود اما این اشتباهات طوری نبود که نتیجه بازی را تغییر دهد و جا دارد از تیم داوری که در اثر صحنه‌ها نزدیک بود، تشکر کنم.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز