خبرگزاری کار ایران

| 03:35   
کد خبر : ۱۳۸۸۲۹۵

مهدی: هواداران خونگرم تراکتور می‌توانند میزبان بسیار خوبی باشند

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ، گفت: از هواداران خونگرم تراکتور که نشان دادند می‌توانند میزبان بسیار خوبی برای رقابت‌های بین‌المللی باشند، تشکر می‌کنم.

 مهدی: هواداران خونگرم تراکتور می‌توانند میزبان بسیار خوبی باشند

به گزارش ایلنا سهیل مهدی پس از پایان دیدار تیم‌های فوتبال تراکتور تبریز و پرسپولیس که به برتری یک بر صفر پرسپولیس انجامید، گفت: از هواداران خونگرم تراکتور که نشان دادند می‌توانند میزبان بسیار خوبی برای رقابت‌های بین‌المللی باشند، تشکر می‌کنم. آنها بسیار حمایت‌گرانه، خونگرم و بسیار زیبا رفتار کردند و نشان دادند هوادار ایرانی همیشه روی سکوها، تیم خودش را با شعور و درک بالا تشویق می‌کند.

وی در مورد وضعیت ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز تصریح کرد: شرایط ساختاری ورزشگاه به گونه‌ای است که به‌سختی می‌شود ساخت و ساز کرد و کارهای بهتری انجام داد. از اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی تشکر می‌کنم که بهبودهای زیادی در ورزشگاه انجام می‌دهند، اما استادیوم میان دو کوه واقع شده و با توجه به محدودیت‌های فضای ساختار ورزشگاه، توسعه آن سخت است.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره زمان اهدای سوپرجام فوتبال ایران به پرسپولیس، قهرمان لیگ برتر و جام حذفی در فصل گذشته گفت: بهمنی (مدیر روابط عمومی سازمان لیگ) بهتر می‌تواند در این باره توضیح بدهد.

مهدی در مورد وضعیت ورود VAR (کمک داور ویدیویی) به کشور گفت: اتفاق خیلی خوبی در این زمینه افتاد. با پیگیری رئیس فدراسیون فوتبال و حمایت وزارت ورزش، معاون اول رئیس جمهور دستور داد تجهیزات لازم وارد کشور شود. امیدوارم این اتفاق هر چه زودتر رخ دهد و VAR در ورزشگاه‌ها مستقر شود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز