خبرگزاری کار ایران

| 17:11   
کد خبر : ۱۳۸۷۳۹۱

3 ملی پوش در نیمه نهایی مسابقات کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان

ملی پوشان تیم ملی کشتی آزاد جوانان در 5 وزن نخست در رقابت های قهرمانی جهان به مصاف حریفان خود رفتند.

3 ملی پوش در نیمه نهایی مسابقات کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان

به گزارش ایلنا، در پایان مسابقات نوبت صبح، محمدرضا شاکری در وزن 65 کیلوگرم، علی رضایی در وزن 70 کیلوگرم و ابوالفضل بابالو در وزن 97 کیلوگرم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

در وزن 57 کیلوگرم احمد محمدنژاد جوان پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 6 بر 1 مری بازاربایف از قزاقستان را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 3 بر 1 و ضربه فنی مغلوب روسلان عبداله یف از آذربایجان شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند برای کسب مدال برنز به کار خود در گروه بازنده ها ادامه دهد.

در وزن 65 کیلوگرم محمدرضا شاکری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر فیلیپ فروسولا میلا از اسپانیا را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد با نتیجه 6 بر صفر کایجی اوگینو از ژاپن را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. شاکری در این مرحله با دالگات عبدالکادیروف از روسیه کشتی می گیرد.

در وزن 70 کیلوگرم علی رضایی در دور نخست با نتیجه 9 بر 6 ابراهیم یاپراک از ترکیه را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر زلیم خان موتسوخایف از لهستان را از پیش رو برداشت. و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 10 بر صفر پاول گرایور از مولداوی را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. رضایی در این مرحله با عمربک تالایبک اولو از قرقیزستان پیکار می کند.

در وزن 79 کیلوگرم فرزاد صفی جهانشاهی در دور نخست با نتیجه 10 بر صفر مغلوب ابراگیم کادیف از روسیه شد و باید منتظر راه یابی حریفش به دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند در گروه بازنده ها به کار خود ادامه دهد.

در وزن 97 کیلوگرم ابوالفضل بابالو پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر توچی گوا از چین را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.  وی در این مرحله با نتیجه 6 بر 1 کامیل کوروگلیف از قزاقستان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. بابالو دراین مرحله به مصاف کامدن مک دانل از آمریکا می رود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز