خبرگزاری کار ایران

| 08:30   
کد خبر : ۱۳۸۶۷۵۱

جدایی مربی لهستانی از تیم ملی والیبال

مربی تمرین دهنده لهستانی تیم ملی والیبال به توجه به مخالفت باشگاهش برای ادامه همکاری با تیم ملی ایران، به کشورش بازگشت.

جدایی مربی لهستانی از تیم ملی والیبال

به گزارش ایلنا، پاول تمرین دهنده لهستانی تیم ملی والیبال ایران که از 17 اردیبهشت سال جاری به کادر فنی تیم ملی والیبال کشورمان اضافه شد تا این تیم را در لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۳ همراهی کند.

 

وی پس از لیگ ملت‌ها دوباره با فدراسیون برای همکاری به توافق رسید و در تمرینات تیم ملی در تهران و ارومیه برای حضور شایسته در قهرمانی مردان آسیا حاضر شد.

با آغاز تمرینات تیم باشگاهی پاول، سرمربی این تیم از باشگاهش خواست تا این مربی لهستانی هر چه زودتر در تمرینات حاضر شود و باشگاه لهستانی با تمدید قرارداد همکاری و حضور وی همراه تیم ملی والیبال ایران مخالفت کرد.

این موضوع موجب شد تا محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در تماس تلفنی با مدیر عامل باشگاه سزارنی رادوم درخواست کند تا پاول تا پایان رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا در کادر فنی تیم ایران باقی بماند که با توجه حساسیت و جدیت نقش وی در تمرینات تیم ترانسفر بیدگوشچ، با وجود موافقت مدیرعامل، سرمربی تیم مخالفت کرد.

پاول متئوس مربی لهستانی تیم ملی والیبال ایران که مشهور به «بویک» است، صبح امروز (یکشنبه 22 مرداد) ارومیه را به مقصد لهستان ترک کرد تا به عنوان مربی در خدمت تیم سزارنی رادوم باشد.

رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان آسیا از ۲۸ مرداد تا ۴ شهریور در سالن‌های غدیر و شهیدان آهندوست ارومیه با حضور ۱۸ تیم برگزار خواهد شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز