خبرگزاری کار ایران

| 03:48   
کد خبر : ۱۳۸۶۱۳۶

علی‌نژاد: ۲ سال سخت را پشت سر گذاشتیم

عضو هیئت رئیسه فدراسیون ووشو مدعی شد مجموعه این فدراسیون دو سال سخت را در دوره وزارت حمید سجادی پشت سر گذاشته است.

علی‌نژاد: ۲ سال سخت را پشت سر گذاشتیم

به گزارش ایلنا، مهدی علی‌نژاد در حاشیه بازدید سرپرست وزارت ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی ووشو اظهار داشت: استارت آکادمی ملی ووشو در سال 1388 زده شد. تیم در آن زمان از بازی‌های آسیایی دوحه برگشته بود. من خدمت آقای کیومرث هاشمی رفتم و اندازه پنج تالوفیلد به ما کمک کردند که حدود 90 هزار دلار قیمت داشت.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون ووشو ادامه داد: با تمریناتی که روی این تشک‌ها داشتیم، توفیقات زیادی در تالو به دست آمد. آقای هاشمی با ووشو آشناست و‌ همواره حمایت‌ ویژه‌ای از ما داشته. من به فدراسیون جهانی هم  این حمایت را اعلام کردم. حضور ایشان شرایط را به خوبی رقم می‌زند.

معاون پیشین وزیر ورزش یادآور شد: دو سال سخت را پشت سر گذاشتیم، اما آنها دیگر نیستند و در مرام پهلوانی نیست که بیشتر از این به اختلافات وزیر قبلی و فدراسیون ووشو بپردازیم. کسانی که عامل آن اتفاقات بودند، دیگر نیستند.

علی‌نژاد تصریح کرد: خسروی‌وفا در این یک سال، خلاءهایی که از طرف وزارت وجود داشت را جبران کرده و اگر ایشان نبود این مجموعه سر پا نمی‌ماند. امیدوارم با هم‌افزایی وزارت و کمیته و حضور هاشمی و خسروی‌وفا، دو سرمایه ارزشمند ورزش اتفاقات خوبی رقم بخورد. به‌عنوان عضو فدراسیون جهانی می‌گویم که از دولت و کمیته ملی المپیک ایران به خاطر حمایت از ووشو سپاسگزارم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز