خبرگزاری کار ایران

| 18:23   
کد خبر : ۱۳۸۵۱۸۳

رحمتی: ساختار نساجی کلا تغییر کرده است

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: صدهزار میلیارد هم خرج کنید، باز هم نمی‌توانید تضمین دهید که نساجی به نیمه‌نهایی یا فینال آسیا می‌رسد.

رحمتی: ساختار نساجی کلا تغییر کرده است

به گزارش ایلنا، مهدی رحمتی در نشست خبری پیش از دیدار با پیکان گفت: از روزی که تمرینات را شروع کردیم، سعی کردیم بازیکنان‌ را توجیه کنیم که قرار است کجا بازی کنند و چه کاری انجام دهند. تمرینات را زود شروع کردیم، سه اردو برگزار کردیم. از بازیکنانم خواستم نظم و انضباط را سرلوحه کار قرار دهند و از آنها تشکر می‌کنم. کاملاً توجیه هستند که فردا آغاز لیگ است و قرار است در حضور هواداران خونگرم‌ میزبان تیم پیکان باشیم. شرایط را از لحاظ روحی و راونی طوری آماده کردیم که فردا از همان ابتدا یک بازی هجومی و در شان نام نساجی را به نمایش بگذاریم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی اظهار داشت: ساختار تیم ما کلا تغییر کرده و تیم ما نسبت به سال‌های گذشته خیلی جوان شده است و انتظار داریم هواداران، اصحاب رسانه و مسؤولان باشگاه صبر و حوصله به خرج دهند تا این بازیکنان با بازی در کنار هم و همچنین با بازی در استادیوم وطنی وفق پیدا کنند. بازیکنان ما ممکن است تحت تاثیر جو استادیوم قرار بگیرند، باید بچه‌ها را آماده کنیم.

وی ادامه داد: بازیکنی که امسال در نساجی بازی می‌کند و همه هم و غمش موفقیت نساجی است، نباید تاوان ناکامی‌های فصل قبل را بپردازد. فردا شروع یک لیگ جدید است. همه باید دست به دست هم دهیم. زمان تکامل تیم ما باید در لیگ قهرمانان آسیا خود را نشان دهد. نمی‌شود بازیکنی که یک اشتباه می‌کند را به باد انتقاد گرفت. شاید فردا با گل دقیقه ۹۳ ما ببریم. ممکن است بازیکنی که دقیقه ۵ موقعیت از دست داده، دقیقه ۹۰ گل بزند.

رحمتی گفت: من در این ورزشگاه بازی کردم. هم با استقلال و هم پدیده و با این جو آشنا هستم. شاید بازیکنی که بازی اول در اینجا بازی می‌کند، ممکن است توپ اول یا پاس اول را اشتباه کند ولی اگر بداند هوادار از آنها حمایت می‌کند، باعث قوت قلب بازیکن می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال نساجی اظهار داشت: آنچه که در بازی‌ها و تمرینات پیش‌فصل دیدم، بازیکنان ما توانایی لازم را دارند و تمام توان‌مان را برای موفقیت و سربلندی مردم مازندران به کار می‌بندیم.

وی ادامه داد: هر تیمی با توجه به شرایط و بودجه باشگاه و نظر سرمربی بسته می‌شود. در سال‌های گذشته نیروی جوانی در نساجی نبود. بازیکن جوان مستلزم فرصت و زمان است. من جو ۱۲۰ هزار نفره آزادی را تجربه کردم، گاهی ممکن است بازی کردن بازیکنان جوان در چنین جوی اثر معکوس داشته باشد.

رحمتی گفت: من به بازیکنانم ایمان و اعتقاد دارم، تیم‌های دیگر لیگ برتر آرزوی بازیکنان ما را دارند. هیچ مربی روی اما و اگر بازیکن نمی‌گیرد. سعی کردیم با توجه به شرایط اقتصادی فوتبال ایران و بودجه باشگاه، تیمی آبرومند تشکیل دهیم. بسته به نقاط ضعف نساجی، بازیکن خریدیم.

وی اظهار داشت: باید پروسه نتیجه‌گیری داشته باشیم و این پروسه را ما امسال از نساجی شروع کردیم. همه بازیکنان ما قرارداد دوساله دارند. هیچ سالی نساجی در لیست ۲۰ نفره ۵ بازیکن پایه نداشت، فردا یکی از جوانان ما در اسکواد اولیه تیم، بازی را شروع خواهد کرد. با نظر و تشخیص خودم از تیم پایه‌ها، بازیکن به بزرگسالان اضافه کردیم و پای این بچه‌ها می‌ایستم، به آنها اعتقاد دارم و فرصت می‌دهم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی ادامه داد: صدهزار میلیارد هم خرج کنید، باز هم نمی‌توانید تضمین دهید که نساجی به نیمه‌نهایی یا فینال آسیا می‌رسد.

رحمتی گفت: حضور بانوان در ورزشگاه می‌تواند به ما کمک کند. روز شروع تمرینات ما، بانوان طرفدار نساجی به همراه خانواده‌ها زیر باران به استقبال تیم محبوب‌شان آمده بودند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز