خبرگزاری کار ایران

| 14:33   
کد خبر : ۱۳۸۵۱۸۰

حسینی: بودجه محدودی داشتیم

سرمربی آلومینیوم اراک می‌گوید: غیبت هواداران خوب نیست اما با توجه به بازی خارج از خانه این تیم، این غیبت به سود ماست.

حسینی: بودجه محدودی داشتیم

به گزارش ایلنا، مجتبی حسینی، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس اظهار کرد: ما بعد از ۵ - ۶ هفته تمرین و انجام ۵ بازی دوستانه سعی کردیم خود را برای شروع لیگ آماده کنیم. فکر می‌کنم نفرات زیادی را از دست دادیم و تیم تغییرات زیادی داشته است. سعی کردیم با دانشی که داشتیم، تیمی نو را بسازیم. شروع لیگ نشان می‌دهد که تغییرات پیش آمده برای آلومینیوم خوب بوده است یا خیر.

بازی برابر تیم اول پایتخت سخت است

وی ادامه داد: امیدوارم این ماراتن سخت را خوب شروع کنیم و آبرویی که در این چند ساله به دست آوردیم، حفظ می‌کنیم. بازی کردن در تهران برابر تیم اول پایتخت، سخت است و امیدوارم تیم ما بتواند لیاقتش را نشان دهد و بازیکنانم از این فرصت استفاده کنند و خود را نشان دهند.

نبود تماشاگر به نفع ما است اما ...

حسینی در واکنش به بدون تماشاگر شدن دیدار پرسپولیس و آلومینیوم اظهار کرد: من خیلی در این خصوص نمی‌توانم صحبت کنم اما این به نفع ما است. به هر حال تماشاگر جذابیت و نمک فوتبال است. باید قدر این تماشاگرها را بدانیم و همه جای دنیا به دنبال پر کردن ورزشگاه‌ها هستند اما نمی‌دانیم دلیل این اتفاق چیست. البته با توجه به این که مهمان هستیم، این غیبت به نفع ما است.

سرمربی آلومینیوم اراک در خصوص فعالیت این تیم در نقل و انتقالات بیان کرد: تیم ما دروازه‌بان، خط دفاع، ۲ بازیکن خط میانی و ۲ مهاجمش را از دست داده است. وقتی یک تیم این همه بازیکن از دست می‌دهد، جمع کردن یک تیم سخت است. باشگاه تا جایی که توانسته خواسته‌های ما را برآورده کرده و امیدوارم اشتباه نکرده باشیم و بازیکنان جایگزین بتوانند جای قبلی‌ها را پر کنند. نمی‌توان همیشه پرتوقع بود و سعی کردیم آن چه را که نیاز باشگاه بود کسب کنیم.

حسینی درباره هدف آلومینیوم در این فصل بیان کرد: ما هر جا رفتیم، هدف ما خدمت به فوتبال بوده و سعی کردیم تیم‌های تمیز و سالمی درست کنیم تا هم جوانان بتوانند فوتبال بازی کنند و هم باتجربه‌های ما بتوانند کیفیت خوبی ارائه دهند.

او در خصوص قانون سقف بودجه بیان کرد: من نگفتم بودجه ما کاهش یافته، بلکه بودجه محدودی داشتیم. من نمی‌توانم در این خصوص صحبت کنم و ارکان فدراسیون باید درباره آن صحبت کنند. در دنیا تیم‌های ثروتمند زیادی وجود دارند اما فیفا سعی می‌کند با فیرپلی مالی این قوانین را رعایت کنند. البته این موارد باید شفاف‌سازی شود و این که شفاف‌سازی نمی‌شود، خوب نیست.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز