خبرگزاری کار ایران

| 02:36   
کد خبر : ۱۳۸۵۰۴۷

تاج:بخش جوانان موتور محرکه فوتبال و کارخانه بازیکن سازی است

رییس فدراسیون در نشست روسای کمیته جوانان استانهای کشور دقایقی صحبت کرد.

تاج:بخش جوانان موتور محرکه فوتبال و کارخانه بازیکن سازی است

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال در نشست روسای کمیته جوانان استانهای کشور گفت: کمیته جوانان با توجه به گستردگی تیم های ملی در رده های پایه مسئولیت سنگین و خطیری دارد که در نهایت نتیجه عملکردش درخشش تیم ها در مسابقات بین المللی است. تیم ملی نوجوانان که بازیکنانش از رده های پایه تا به این سن رسیدند توانستند جواز صعود به جام جهانی نوجوانان را کسب کنند که این امر با حمایت و پشتیبانی شما روسای کمیته های جوانان استانها و در راس آن کمیته جوانان فدراسیون فوتبال در کنار تلاشهای شبانه روزی کادر فنی و بازیکنان رخ داده است.

وی در ادامه گفت: طبق اطلاعاتی که به من اعلام کردند کشور ایران یکی از با استعدادترین بخش در فوتبال جوانان در دنیا است که این امر بسیار عالی خواهد بود. همانطور که میدانید فوتبال در کشور با وجود پدیده های اجتماعی، قابل مقایسه نیست. بسیاری از صفحات و برنامه های تلویزیونی بر اساس فوتبال است و از جایگاه ویژه ای بهره می برد. بعد از فوتبال، رشته فوتسال با یک فاصله بسیار زیاد از دیگر رشته های ورزشی جلو است و علاقمندان زیادی را دارد.

تاج افزود: نیروی جوان باعث تغییر می شود و روند رو به رشد را شاهد خواهیم بود. کمیته جوانان با پشتوانه سازی در رده‌های پایه و اقداماتی که در امر توسعه فوتبال انجام میدهد باعث خواهد شد تا ورزش فوتبال کشور با وجود استعدادهای بی نظیری که وجود دارد در مسیر رشد و گسترش قرار گیرد. بخشی که تاثیر پذیری بسیاری دارد بخش جوانان است به همین دلیل باید به این قشر اهمیت ویژه ای داد.

رییس فدراسیون فوتبال ادامه داد:حضور همه ارکان هیات رییسه در این نشست بیانگر این است که فدراسیون فوتبال بسیار هدفمند بوده و برایش مهم است که در مسیر رشد و توسعه قرار گیرد. درباره سامانه مدارس فوتبال کشور نیز معتقدم

این سامانه بهتر بود در فروردین که آغاز ثبت نام بود رونمایی میشد اما امروز را هم به فال نیک میگیریم.

تاج در پایان گفت: معتقدم به یکباره نمی شود همه مشکلات را حل کرد. باید قدم به قدم گام برداریم تا به هدف خود برسیم.اگر بخواهیم کار کنیم فوتبال ابعاد گسترده ای دارد و باید برای آن تلاش کرد. خلق بسیاری از رویدادها در دنیا در آسیا رقم میخورد و فوتبال ما در سال های دور و نزدیک حماسه های خوبی را رقم زده است.اساسا فوتبال خلق یک حماسه است. مشکلات تحریم، VAR و خیلی موارد دیگر وجود دارد که برای حل آن گام بر میداریم و امیدوارم این نشست، جلسه پرباری باشد. کلام آخر؛به بخش جوانان

که موتور محرکه فوتبال و کارخانه بازیکن سازی است، باید اهمیت ویژه ای داد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز