خبرگزاری کار ایران

| 16:04   
کد خبر : ۱۳۸۴۴۴۲

تبریک سرپرست وزارت ورزش و جوانان پس از قهرمانی ایران در مسابقات کشتی آزاد نوجوانان جهان

کیومرث هاشمی در پیامی به مناسبت قهرمانی ایران در مسابقات کشتی آزاد نوجوانان جهان، فتح پی در پی سکوهای قهرمانی در کشتی را نشانی از پشتوانه‌ی غنی از رشته‌ای دانست که نماد افتخار و سربلندی برای کشور بوده است.

تبریک سرپرست وزارت ورزش و جوانان پس از قهرمانی ایران در مسابقات کشتی آزاد نوجوانان جهان

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، متن پیام کیومرث هاشمی پس از عنوان نخست ایران در رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان به شرح زیر است:

جولان کشتی ایران در عرصه‌ی جهانی با فتح جام قهرمانی در رقابتهای کشتی آزاد نوجوانان جهان به یک اعتبار جدید برای کشتی کشور تبدیل شد.

آزادکاران ایران در یک رویداد رقابتی مهم، دیگر رقبای خود را با موفقیت پشت سرگذاشتند تا قهرمانی عزتمندانه برای کشتی ایران پدید آید و این قهرمانی نویددهنده‌ی نسل پرافتخار، برای آینده‌ی این رشته‌ی مدال‌آور باشد.

این قهرمانی را به ملی پوشان، مدال آوران، کادرفنی و سرپرستی و مسئولان فدراسیون کشتی و ملت سرافراز ایران اسلامی تبریک می‌گویم.

همچنان از زحمات مربیان سازنده‌ی کشتی در سراسر کشور هم به نیکی نام می‌برم و امیدوارم این افتخارات قابل توجه، در رقابتهای قهرمانی جهان بزرگسالان و بازیهای آسیایی هم به ارمغان آید.

کیومرث هاشمی

 

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز