خبرگزاری کار ایران

| 15:52   
کد خبر : ۱۳۷۹۳۰۴
مسابقات آسیای مرکزی،

تیم والیبال زیر ۱۶ سال ایران قهرمان شد

تیم والیبال زیر ۱۶ سال ایران با شکست پاکستان عنوان قهرمانی رقابت‌های آسیای مرکزی را به دست آورد.

تیم والیبال زیر ۱۶ سال ایران قهرمان شد

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون والیبال؛ نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر 16 سال پسر آسیای مرکزی که از روز جمعه 23 تیر به میزبانی شهر تاشکند پایتخت کشور ازبکستان آغاز شده بود، امروز (چهارشنبه 28 تیر) با قهرمانی تیم ایران به پایان رسید.

تیم والیبال زیر 16 سال ایران در دیدار نهایی این رقابت‌ها برای دومین بار به مصاف پاکستان رفت و با شکست سه بر دو این تیم، قهرمان نخستین دوره مسابقات والیبال زیر 16 سال آسیای مرکزی شد.

شاگردان آرش صادقیانی در ست دوم و چهارم این مسابقه 27 بر 25 و 25 بر 21 نتیجه را به حریف واگذار کردند اما در ست‌های اول، سوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 18 و 15 بر 11 حریف خود را شکست دادند تا علاوه بر جبران شکست دور مقدماتی مقابل این تیم، عنوان قهرمانی را به دست آورند.

بدین ترتیب نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر 16 سال آسیای مرکزی با قهرمانی ایران به پایان رسید و تیم‌های پاکستان، ازبکستان و قزاقستان نیز در رتبه‌های دوم تا چهارم قرار گرفتند.

نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر 16 سال پسر آسیا نیز از 31 تیر تا هفتم مرداد با حضور 12 تیم به میزبانی ازبکستان در شهر تاشکند پیگیری می‌شود که‌ تیم ایران در گروه سوم مرحله گروهی این رقابت‌ها با تیم‌های عربستان سعودی، ژاپن و چین رقابت خواهد کرد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز