خبرگزاری کار ایران

| 13:07   
کد خبر : ۱۳۷۹۳۰۱

رشفورد: تجربیات شگفت‌انگیزی در یونایتد داشتم

مارکوس رشفورد بعد از تمدید قرارداد با منچستریونایتد از انگیزه بالایش برای کسب قهرمانی‌های بیشتر گفت.

رشفورد: تجربیات شگفت‌انگیزی در یونایتد داشتم

به گزارش ایلنا مارکوس رشفورد بعد از تمدید قراردادش با منچستریونایتد توضیح داد چرا تصمیم به این کار گرفته است. رشفورد قرارداد جدیدی را با یونایتد امضا کرد و بر اساس آن تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۸ در اولدترافورد خواهد بود.

این مهاجم که سال ۲۰۱۶ اولین بازی‌اش را برای یونایتد انجام داده است تاکنون ۳۵۹ بازی انجام داده و ۱۲۳ گل برای این باشگاه به ثمر رسانده است و فصل گذشته ستاره یونایتد بود. رشفورد فصل گذشته ۳۰ گل در تمام رقابت‌ها به ثمر رساند تا جایزه بهترین بازیکن سال را به دست بیاورد. درخشش رشفورد به یونایتد کمک کرد تا در جمع چهار تیم برتر لیگ برتر باشد و به لیگ قهرمانان صعود کند.

چرا رشفورد قرارداد جدیدی با یونایتد امضا کرد؟

این بازیکن ۲۵ ساله پیشنهادهای بهتری از انگلیس و خارج از این کشور را برای ماندن در اولدترافورد رد کرد.

رشفورد بعد از تمدید قراردادش به وبسایت باشگاه گفت: وقتی هفت ساله بودم به منچستریونایتد پیوستم. از همان روز اول اشتیاق، غرور و عزم جدی برای موفقیت داشتم و الان که چند سال در یونایتد هستم، هیچ چیزی از انگیزه‌ام کم نشده است. تجربیات شگفت‌انگیزی در یونایتد داشتم. جام‌هایی کسب کردم ولی مصمم به کسب جام‌های بیشتر در سال‌های آینده هستم. می‌توانم به شما اطمینان دهم که همه توانم را برای کمک به تیم انجام دهم.

جان مورتاگ، مدیر فوتبال منچستریونایتد، درباره تمدید قرارداد منچستریونایتد گفت: از زمانی که رشفورد ۱۸ سال پیش به ما ملحق شد، تمام ویژگی‌هایی که ما از یک بازیکن یونایتد انتظار داریم را نشان داده است. او استعداد درخشانی دارد اما در عین حال متواضع و فداکار است. او می‌تواند سال‌ها برای تیمش بدرخشد و گلزنی کند. کار زیر نظر اریک تن‌هاخ برای مارکوس رشفورد عالی بوده است و او به یکی از بهترین مهاجمان جهان تبدیل شده است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز