خبرگزاری کار ایران

| 22:30   
کد خبر : ۱۳۶۹۰۴۸

مربی ازبکستان: تیم ایران قدرتمند است ولی ما از آن ها ترسی نداریم

مربی تیم ملی ازبکستان معتقد است که این تیم به احتمال ۶۰ درصد قهرمان تورنمنت کافا (کشورهای آسیای مرکزی) خواهند شد.

مربی ازبکستان: تیم ایران قدرتمند است ولی ما از آن ها ترسی نداریم

به گزارش ایلنا، ولادو رادمانوویچ مربی تیم ملی فوتبال ازبکستان در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل ایران در فینال تورنمنت کافا اظهار داشت: هر دو تیم شایسته صعود به فینال بودند. ایران بازی‌های کمتری در مرحله گروهی پشت سر گذاشت و فرصت بیشتری برای ریکاوری داشت. ایران تیمی قوی است و خط حمله قدرتمندی دارد، اما از حریف نمی‌ترسیم و مهاجمان ما هم خیلی از مهاجمان ایران عقب‌تر نیستند.

وی با بیان اینکه شاگردان سرچکو کاتانتس باید بازی هوشمندانه‌ای ارائه کنند، تصریح کرد: اطمینان دارم مسابقه هیجان‌انگیزی از آب درمی‌آید. بازی‌های ایران را آنالیز کرده‌ایم و اطلاعات کاملی نسبت به حریف داریم، اما رقیب هم از وضعیت ما مطلع است. انتظار عملکردی هجومی از ایران دارم و این مسئله برای ما فرصت‌هایی می‌سازد.

مربی تیم ملی ازبکستان در مورد اینکه ازبک‌ها در دیدارهای قبلی خود برابر یوزهای ایرانی فرصت‌های گلزنی خطرناکی نیافریدند، گفت: بازی مقابل تیم‌هایی مانند ایران همیشه سخت است و جزئیات نیز تعیین‌کننده هستند. باید از اشتباهات حریف بهره ببریم و می‌دانیم مقابل ایران چگونه بازی کنیم. وقتی در عراق بودم، با ایران روبرو شدیم و تاکتیک‌های این تیم را می‌دانیم.

رادمانویچ درباره اینکه پیش‌تر شانس برتری ازبکستان در فینال را 60 به 40 درصد دانسته بود، عنوان کرد: نظرم تغییر نکرده و باید خوش‌بین باشیم. با این حال نمی‌توانم نتیجه را پیش‌بینی کنم و باید ببینیم در زمین چه اتفاقی رخ می‌دهد.

وی در مورد غیبت سرچکو کاتانتس، سرمربی ازبکستان در این مسابقه به دلیل مشکلات سلامتی بیان کرد: او رفته‌رفته بهتر می‌شود. کاتانتس برای ما آرزوی موفقیت کرد و بازی را از طریق اینترنت تماشا می‌کند. امیدوارم او هرچه زودتر بهبود یابد و هرچه سریعتر به ما ملحق شود.

همچنین عباس فایضولائف، بازیکن تیم ملی ازبکستان در این نشست خبری خاطرنشان کرد: ایران یکی از قوی‌ترین تیم‌های آسیاست و بازی بسیار سختی در انتظار ما خواهد بود. ازبکستان و ایران تیم‌های قدرتمند آسیا هستند و تلاش می‌کنیم هواداران خودمان را خوشحال کنیم.

تیم‌های ملی ایران و ازبکستان از ساعت 19 فردا (سه‌شنبه) در فینال تورنمنت کافا به مصاف هم می‌روند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز