خبرگزاری کار ایران

| 18:32   
کد خبر : ۱۳۶۵۷۴۹

کریمی: از میان گزینه های ایرانی و خارجی تا یکی، دو روز دیگه سرمربی جدید را مشخص می کنیم

با اعلام سرپرست باشگاه استقلال تا یکی، دو روز دیگر سرمربی جدید آبی ها مشخص خواهد شد.

کریمی: از میان گزینه های ایرانی و خارجی تا یکی، دو روز دیگه سرمربی جدید را مشخص می کنیم

به گزارش ایلنا، حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در مورد انتخاب سرمربی استقلال پاسخ داد: ان‌شاءالله در این یکی، دو روز آینده مشخص می شود.

وی درباره اینکه آیا سرمربی بعدی استقلال ایرانی است یا خارجی، پاسخ داد: ما هم گزینه ایرانی داریم و هم خارجی. از میان مربیان خارجی، اسامی که مطرح شده اصلا هیچ کدامشان درست نیست.

سرپرست مدیرعاملی استقلال درباره شکایت ریکاردو ساپینتو از این باشگاه نیز پاسخ داد: من هنوز خبری ندارم. برای چه باید شکایت کند؟ چیزی از دستمزدش باقی نمانده و آن هم پرداخت می شود. حدود 200 هزار طلب دارد و کار آن از طریق بانک شهر انجام شده است.

کریمی درخصوص اینکه پادوانی هنوز مدعی است پولی دریافت نکرده است، اظهار داشت: رسید آن را داده ام تا در سایت باشگاه منتشر کنند و امروز این کار انجام می شود. از رسید بالاتر نداریم. آن را در سایت خواهیم گذاشت تا همه ببینند. درباره استراماچونی نیز گفتند پولش را نداده ایم. از زمانی که ما آمده ایم، دشمن قدیم و جدید زیاد داریم. آنها تلاش می کنند بیایند (روی صندلی ریاست بنشینند) و برای آن تلاش می کنند. ما راه را آماده کرده ایم و هر کس می خواهد، می تواند بیاید.

او درباره اینکه مشکلات میان وزارت ورزش و سازمان خصوصی سازی برای استقلال و پرسپولیس مشکل ساز نمی شود، گفت: بالاخره این دو وزارت خانه با هم هماهنگ هستند و ان‌شاءالله مشکلی ایجاد نمی شود.

سرپرست استقلال درباره اینکه آیا مربی خارجی مدنظر آنها، یک مربی بزرگ است یا نه، گفت: من اعتقاد دارم مربی باید ابتدا به ایران بیاید. یعنی اینگونه نیست که ما برویم آنجا قرارداد ببندیم. استقلال، باشگاه بزرگی است و مربی خارجی باید خودش به اینجا تشریف بیاورد، باشگاه را ببیند و سپس قرارداد بسته شود.

کریمی در پایان و درخصوص اینکه روز یکشنبه در مجمع عمومی باشگاه شرکت خواهد کرد یا نه، گفت: نمی دانم، هر چیزی که قسمت باشد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز