خبرگزاری کار ایران

| 17:25   
کد خبر : ۱۳۶۳۹۳۵

جدایی هافبک تونسی کلن بعد از ۱۴۱۹ کیلومتر دوندگی

الیاس صخیری، هافبک تونسی تیم کلن اعلام کرد که در تابستان امسال پس از چهار فصل، این تیم را ترک خواهد کرد.

جدایی هافبک تونسی کلن بعد از ۱۴۱۹ کیلومتر دوندگی

به گزارش ایلنا، باشگاه کلن با انتشار ویدئویی از بهترین لحظات حضور الصخیری در این تیم در صفحه رسمی خود در توییتر با این بازیکن تونسی خداحافظی کرد و نوشت: «الیاس عزیز، از تعهد و خستگی‌ناپذیری شما و کیلومترهای زیادی که در زمین برای خدمت به باشگاه ما دویدی، بسیار سپاسگزاریم و از اینکه با تمام وجود در زمین تلاش کردی، متشکریم. موفق باشی.»

قرارداد الیاس الصخیری 28 ساله که از مدت‌ها اعلام کرده بود تمایل دارد تیم خود را تغییر بدهد، در تابستان امسال به پایان می‌رسد و بنابراین او می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد به یک باشگاه جدید انتخاب کند. او البته تاکنون مقصد آینده خود را فاش نکرده است.

الصخیری که به موقعیت‌های زیاد در میانه میدان شهرت دارد، یکی از ارکان اصلی تیم کلن به شمار می‌رفت و با آمادگی جسمانی بالا و بازیخوانی خوب در مدت کوتاهی توانست توجهات را به سمت خود جلب کند.

بازیکن سابق مون پلیه در چهار فصلی که در کلن حضور داشت، در 133 بازی شرکت کرد و 20 گل به ثمر رساند.

نکته جالب اینکه کلن در توییت خود به دوندگی الصخیری در طول چهار فصل حضور در این تیم اشاره کرد و نوشت او بالغ بر 1419 کیلومتر دویده است که این مسافت از فاصله ورزشگاه باشگاه کلن تا شهر رم (1387 کیلومتر) بیشتر است.

الصخیری همچنین در این فصل با امتیاز 2.88 بالاترین امتیاز را در بین هم‌تیمی‌هایش در کلن به دست آورد و در حالی که پست او هافبک دفاعی است، با 7 گل در صدر لیست گلزنان تیم کلن قرار گرفت.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
پیشنهاد امروز