خبرگزاری کار ایران

| 16:42   
کد خبر : ۱۳۶۳۴۷۷

دوومیدانی بین المللی ارزروم ترکیه؛ پایان کار ایرانی ها با 5 مدال

دوومیدانی کاران ایران در دومین روز مسابقات بین المللی ترکیه با کسب دو مدال دیگر جمع مدالهای خود را به عدد ۵ رسانده و با ۴ طلا و یک برنز به کار خود در این رویداد پایان دادند.

دوومیدانی بین المللی ارزروم ترکیه؛ پایان کار ایرانی ها با 5 مدال

به گزارش ایلنا، در ادامه رقابت های دوومیدانی بین المللی ارزروم ترکیه نمایندگان ایران در دو ماده ۱۱۰ متر مانع زنان و مردان صاحب مدالهای طلا و برنز شد. مسابقات ترکیه طی دو رو برگزار شد که در پایان این رقابت ها کاروان اعزامی ایران به این رویداد صاحب ۴ مدال طلا و برنز شد.

براین اساس رضا بحرینی قهرمان دوهای با مانع کشورمان در جریان برگزاری رقابت‌های بین المللی دوومیدانی ارزروم ترکیه موفق شد در جایگاه نخست رقابت ماده ۱۱۰ متر مانع این مسابقات قرار گیرد. وی با ثبت زمان ۱۴.۱۴ ثانیه موفق شد در جایگاه نخست رقابت ماده ۱۱۰ متر مانع این مسابقات قرار گیرد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

فاطمه محیطی زاده قهرمان دوهای با مانع و مواد ترکیبی دوومیدانی بانوان کشورمان با شرکت در رقابت‌های بین المللی دو و میدانی شهر ارزروم در کشور ترکیه با ثبت زمان ۱۴.۰۹ ثانیه موفق شد در جایگاه سوم رقابت ماده ۱۰۰ متر مانع این مسابقات قرار گیرد و مدال برنز را از آن خود کند.

گفتنی است، فائزه آشور پور دیگر نماینده کشورمان در این رقابت نیز با ثبت زمان ۱۴.۰۹ ثانیه و هزارم‌های بیشتر نسبت به محیطی زاده در جایگاه چهارم ماده ۱۰۰ متر مانع این مسابقات ایستاد.

در اولین روز این رقابت ها، حمیده اسماعیل نژاد قهرمان دوهای سرعت دوومیدانی بانوان کشورمان با ثبت زمان ۱۱.۴۳ ثانیه ضمن شکستن رکورد ملی موفق شد در جایگاه نخست رقابت ماده ۱۰۰ متر این مسابقات قرار گیرد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند. شهلا محمودی قهرمان دوهای با مانع دوومیدانی بانوان کشورمان هم با ثبت زمان ۵۹.۴۹ ثانیه ضمن شکستن رکورد ملی موفق شد در جایگاه نخست رقابت ماده ۴۰۰ متر مانع این مسابقات قرار گیرد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

میلاد ناصح جهانی قهرمان دوهای سرعت دوومیدانی نیز با ثبت زمان ۴۶.۶۵ ثانیه موفق شد در جایگاه نخست رقابت ماده ۴۰۰ متر این مسابقات قرار گیرد و عنوان قهرمانی را از آن خود نماید.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز