خبرگزاری کار ایران

پاداش به دو عنوان دار جهان که به تازگی و در جوانی متأهل شدند

قول فدراسیون کشتی در مورد اهدای مبلغ 50 میلیون تومانی عملی شد

asdasd
کد خبر : ۱۳۴۳۹۵۳

مبلغ ۵۰ میلیون تومان از سوی فدراسیون کشتی به یونس امامی و رحمان عموزاد خلیلی که به تازگی و در سنین ازدواج کرده اند، اهدا شد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، طی مراسمی از سوی فدراسیون، به یونس امامی دارنده مدال برنز جهان که در سن 25 سالگی و رحمان عموزاد دارنده مدال طلای جهان که در سن 20 سالگی متأهل شده اند، مبلغ 50 میلیون تومان (به هریک) بعنوان هدیه ازداوج اهداء شد.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در این مراسم خودمانی که در جمع کشتی گیران برگزار شد، ضمن تقدیر از ازدواج این دو کشتی گیر در سن جوانی گفت: ازدواج و متأهل شدن در سن جوانی به شما کمک می کند که از همه لحاظ رشد کنید و در نهایت به یک ورزشکار کامل تبدیل شوید.

اینکه برخی فکر می کنند ازدواج مسیر قهرمانی را سخت می کند، اشتباه می کنند، و متأهل شدن در سن جوانی راه رسیدن به مدال را برای شما راحت تر خواهد کرد و مثال آن لیونل مسی کاپیتان تیم ملی آرژانتین است که در سن جوانی ازدواج کرد و پس از کسب افتخارات متعدد در دنیای فوتبال، در سن 36 سالگی نیز کاپ قهرمانی جام جهانی را به همراه تیمش کسب کرد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز